Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szánalmas már a magyar...

Nem szánalmas már a magyar kormány? Csak én érzem úgy, hogy az életéért küzd a magyar kormány is?

Figyelt kérdés

Igen, az életéért. Én értem, hogy nincs alternatíva, az ellenzékben is a szánalmasabbnál szánalmasabb emberek sorakoznak fel, de nem szabad elfelejteni, hogy egy válság, mint az ami most is épp kibontakozik akár ellenzék nélkül, népharaggal is megtudja buktatni a kormányt. Igen is borzasztóan nehéz helyzetbe van a kormány is, hiába hazudozik.


És, hogy miből gondolom, hogy a Fidesz az életéért küzd, és bajban van? Abból, hogy a kommunikáció, és a propaganda is egyre szánalmasabb, erőltetettebb és szétszortabb. Plusz meg mintha már az embereket sem érdekelné a díszellenzék, hanem maguktól próbálnának cselekedni.


Erre még rájön az utóbbi pár hétben kommunikált, gyalázatos történelemhamisítás is, mind a délszláv háborúról, és a népírtó szerbekről, akikkel mi valójában nagy szövetségben voltunk, meg a legalja, 1956 meghamisítása Orbán által orosz talpnyaló kontextusba öltöztetve, azzal, hogy a Magyarok csak fegyverszünetért harcoltak. (Micsoda párhuzam a mai helyzettel).


Szóval én összességében úgy gondolom, hogy a magyar kormány nyaka körül nagyon szorul a hurok. Ti?



2022. okt. 22. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Eddig is bőven elég volt a brüsszelezés. Mi változott?


A proli bemegy a boltba, megvesz 2000 forintért egy kiló kenyeret meg 10db tojást. Látja hogy drága.

De nem orbánt fogja szidni, hanem brüsszelt meg a baloldalt.


De lesz az még 4000 is.

2022. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem tűnik úgy. A propaganda, a kommunikáció teljesen konstans évek óta.
2022. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem, semmiféle jele nincs annak, hogy bukna a kormány, nálunk még recesszió sincs, szemben pl a COVID időszakkal. A parlatmentben elég magabiztos a többsége, és ez számít.
2022. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Megértem szegényeket. Ha elvesztik az állásukat, hová menjenek ? Aki eddig nem harácsolt össze tartalékot magának, az honnan fedezze a fűtési költségeket, hiszen többségüknek tisztességes szakmája sincs és a munkáról csak azt tudják, hogy az olyan tevékenység, amit mások végeznek.
2022. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
A magyarok az kisbetű nem nagy.
2022. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!