Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Több fórumon olvastam, mit...

Több fórumon olvastam, mit jelent?

Figyelt kérdés
Máshol olvastam célozgatásokat, hogy majd november elseje után be leszünk zárva, meg majd meglátjuk mi lesz. Valószínűleg én lemaradtam valamiről, de mi lesz november elseje után?
2022. okt. 24. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz, viszont nagyon sok cég, vállalkozás nem bírja a magas energiaköltségeket és a csökkenő keresletet kigazdálkodni. A vendéglátásban lement a szezon, átmenetileg sokan bezárhatnak.
2022. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Főleg a vendéglátás, szállodák, éttermek lesznek bajban...

Egyébként nem csak itthon, Belgiumban és Németországban élő barát rokon is jelezte ezt...

2022. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom a Covidra gondolnak, hogy jön a 42. halálos hullám és deltamüipszilon2K variáns.
2022. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, ez a fűtési szezon kezdetét jelenti és hogy nem biztos, hogy a számlákat fizetni tudják vagy sem, nyitva lesznek vagy sem.

Sok szolgáltató a cégekkel éves szerződést köt. Most jár le sok cégnek ősszel a szerződése gázra, távfűtésre, áramra, most kapják meg az új ajánlatot.

Van cég, önkormányzat ami már jelezte, hogy ötszörös árra kaptak szerződés ajánlatot valamelyik szolgáltatótól és azt nem tudják kifizetni, ezért inkább zárva lesz a szezonban az uszoda, cég telephelye, stb.

Most tanakodnak, hoyg novemberben mi éri meg nekik, ha bezárnak vagy ha ők lesznek azon kevesek egyike akik megpróbálnak nyitva maradni.

2022. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. okt. 24. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!