Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tulajdonképpen milyen negatív...

Tulajdonképpen milyen negatív hatása van Magyarországon az EU-s szankcióknak?

Figyelt kérdés
Most ugye nagyon nyomatják, hogy nekünk rossz, de tulajdonképpen miért is rossz nekünk a szankcióktól?

2022. okt. 25. 11:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
46%

"Semmilyen. Infláció előtte is volt és az oka a gyenge forint, ami 12 éve folyamatosan zuhan."


De ekkora infláció nem volt a háború előtt. Értem én, hogy orbán elcseszte de be ne kamuzzátok már, hogy csak Orbán a hibás a mai giga inflációért és ha nem lenne háború, ugyanennyi lenne. Orbán is elcseszte de van háború is meg szankciók is.

2022. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

21, ok, a háborút én nem kétlem, de most a szankció a kérdés. A kettő hatásmechanizmusa külön-külön is értelmezhető.

Pl az étolaj ára azért ment fel, mert jellemzően Ukrajnából importálja az EU és Ukrajna nemigazán az aratással törődött az elmúlt fél évben, tehát csökkent az étolaj mennyisége, tehát nőtt az ára. Ezt a hatást a háború okozta, de nem a sznakciók.

Én most a szankciókra vagoyk kíváncsi.

2022. okt. 25. 15:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!