Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legújabb közvéleménykutatás...

A legújabb közvéleménykutatás szerint a Tisza és a DK támogatottsága összeadva meghaladja a Fidesz támogatottságát! Ennek fényében lesz vajon szövetség a két párt között?

Figyelt kérdés
[link]

máj. 14. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy a Tisza nem a Fidesszel kötne szövetséget? Vagy hogy a DK nem a Fidesszel kötne szövetséget, ha a 22 éves Orbán-Gyurcsány-rendszert valami megbolygatná?
máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A Záveczet nem lehet komolyan venni. De pár hét, és meglesznek az eredmények.
máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ezt hogy adnák el a szavazóknak? A Tisza lényegében a Fidesz ellen jött létre, a Fidesz meg 14 éve Gyurcsánnyal riogat. Erre most hirtelen puszipajtások lennének?
máj. 14. 17:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint olyne közvéelménykuzatás mint 2022 március végén. Fej-fej melettti összefogást és Fidesz jósoltak, rá egy hét múlva meg Fidesz 2/3 lett
máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"A Tisza lényegében a Fidesz ellen jött létre,"


Csak Rogán ellen!


"a Fidesz meg 14 éve Gyurcsánnyal riogat."


Azt mondják, hogy a haza nem lehet ellenzékben, ezért nem vonulhatnak ellenzékbe. Aztán majd kitalálnak valami dumát, hogy miért pont a DK. Ha a Tisza nem lépne velük koalícióra semmi áron, akkor nem is kell sokat gondolkodni a dumán.

máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:30

A választási rendszerből adódik, hogy akinek a legtöbb szavazata van az nem kell szövetséget kössön.


Egy egyéni választói kerületet 35-40%-kal is be lehet húzni ha 2 ellenfél áll veled szemben. A Fidesznek csak azon kell "izgulni", hogy a Gyurcsány+Tisza ne legyen vonzóbb mint a Gyurcsány+Momentum+Jobbik volt ami csúfosan leszerepelt 2022-ben.


Bár amilyen elvakult az átlag Magyar támogató még a végén tényleg lesz mitől félnie a Fidesznek, mert lehet Petinek még ezt is elnéznék a szavazói.

máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az hülyeség lenne. Én pl. nem szavaznék rá. Múltkor se szavaztam az összefosásra a DK, MSZP, PM jelenléte miatt.

Ebből én és sok ember nem engem. Helyesen.

máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 DK-s ***** válasza:

Ha lesz, annak az eredménye még az MZP-féle összefogásnál is rosszabb lesz.


Fidesz 4/5

máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem.
máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi sem.
máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!