Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meghallgattátok Pankotai Lili...

Meghallgattátok Pankotai Lili beszédét?

Figyelt kérdés

Sokan sokmindent írtak itt az oldalon arról a beszédről.

Deeee meg is hallgattátok ezt a beszédet? Vagy csak a cikkekből tudjátok mi van benne?



2022. okt. 25. 11:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
60%

Összesen 8 csúnya szó volt az előadásában.

Amit hangsujozasra használt.


Mert a mai idősebb korosztály nem érti, hogy ők küzdenek a tanárokért.

Küzdenek azért amit szeretnének.

És az idősebb korosztály mit csinál?

Csak nézd itt a válaszolókat, ezt csinálja az idősebb rész, le szarozza azt aki ki mer állni, nem csak magáért és a jövőért, hanem a tanárai és az összes fiatalért.

2022. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
42%

8:

"Belpesti libernyák - Pécsen?:D"

Belpesti libernyák alatt egy embertípust értek, nem feltétlen csak azt, aki ténylegesen belpesten is lakik. Ez a valóságtól eltávodlodott, a saját kisfröcsögő, örökké mindennel elégedetlen, LMBTQ meg feminista véleménybuborékjába zárt gondolkodni nem képes szánalom. Nem a trágársággal van baj, mert annak is megvan a helye, de ez még szabadversnek/slamnek sem volt nevezthető rímek híján, kb. mintha egy facebook posztot olvasott volna fel. És ezzel lett Pécsen harmadik helyezett.

Egyébként a Pride-ot is Pécsen szervezik újabban, csak szólok, ettől még nem lesz kevésbé belpesties jellege a dolognak.

2022. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
44%
Nem hallgattam meg.
2022. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
A slamnek mióta kell rímelnie?
2022. okt. 25. 16:03
 15/27 anonim ***** válasza:
16%

Ezen gondolkoztam én is.

És ha jól tudom, akkor semmi köze ahhoz a slamnek, hogy rímeljen.

2022. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
48%

Aha. Szóval rímelnie sem kell, jóvanazúgy, aztán majd adunk neki egy nevet, így már azonnal művészet :DDD

Ez mennyire romkocsmás libsi szint már XD

2022. okt. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

16, olvass egy kicsit többet. Balassi Bálintnak is vannak "versei" amik kb egyáltalán nem rímelnek, mégis versnek mondjuk, pedig a vers aztán tényleg az a műfaj, amitől rímeket vár az ember.

A slam prózai műfaj, nincs ritmushoz vagy rímhez kötve.

Deee gondolom leszarod:D

2022. okt. 26. 09:09
 18/27 anonim ***** válasza:
34%
Ostoba beszéd volt. Az egész szövegből az aberráltság sugárzott. Nem csupán a trágárság, hanem a kontextusok szintjén is. Értelmetlen zagyvaság volt. Olyanokat mondott, hogy "be akarjátok tiltani a gondolkodást?" Ostoba kis liba. Ki akarja betiltani? Az I.Orbán kormány növelte meg a felsőoktatási férőhelyek számát nagy mértékben. Talán még ő is ennek köszönheti, hogy befért a keretbe. Az volt a programja a Fidesznek, hogy a fiatalok 2/3-ának legyen diplomája. Elindítottak egy pedagógus életpálya modellt, ami mára a bérek miatt sajnos nem futott ki úgy ahogy kellett volna, de rengeteg iskolát fejlesztenek évről évre okostermekkel, elektronikai berendezésekkel. Erre ez a kislány azt mondja, hogy betiltanák a gondolkodást. Ostoba. Azt sem tudja mit beszél!
2022. okt. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

1i, A lány gimnazista, tehát nincs köze a felsőoktatási kerethez.

Illetve az elmúlt 10 évben szignifikánsan csökkent a magyar diákok teljesítménye, illetve az oktatás átszervezése jelentősen rontott mind a pedagógusok élet- és munkakörülményein, mind az oktatás színvonalán, mind az intézmények helyzetén.

Szóval az tagadhatatlan tény, hogy a jelenlegi kormány sokat tett a zoktatás lezüllesztéséért. Az iskolák - mint épületek - felújítása dícsérendő, de mivel nem ez a probléma az oktatásban, a megoldáshoz ennek semmi köze.

2022. okt. 26. 09:44
 20/27 anonim ***** válasza:

Emberek, a 18-as válaszoló pont ugyan ezt írta le nekem privátban. Válaszoltam neki, és még mindig nem látta.

Ok dolgozik vagy nem, nem tudom.

De az biztos, hogy itt nem a negatív hangnak van igaza, hanem annak, aki kiáll a tanárokért és a magyar emberekért.

Mert nem csak a tanárokért van ez az egész, hanem a magyar emberekért.

Jelen esetben a tanárok alkotják a magyar embert, mert ők föl mertek állni és azt mondani, hogy nem tanítanak.

A kormány mondata ellenére, nagyon. Sok iskola megtartja az őszi szünetet.

Akkor mi is itt a jó meglátás?

A tanároké, vagy a kormányé?

És szerintem egyszerű a válasz.

A tanár és a diák próbál jobb életet teremteni. Azért mert a diákokból lesz a jövő.

2022. okt. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!