Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pankotai Lilinek sikerült...

Pankotai Lilinek sikerült elérni, hogy a tanárok tüntetését a továbbiakban már csak a turbófeministák és az ízig-vérig liberálisok támogasság?

Figyelt kérdés

2022. okt. 25. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Én mondjuk teljes mértékben támogatom a pedagógusokat, a magán részéről liberális balodali vajon, de ezt nem tudom pártolni.
2022. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, és a törlés előtt egyetértesz? :)
2022. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Ez az 5 millió ember is bőven elég lesz egy kormányváltáshoz.
2022. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Hát nem tudom, de nem helyes, hogy mindig van egy bajszos sz@rozó Blanka, vagy egy b@zdmegolós Lili nevű ócska proli a képben...
2022. okt. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

"Nekem soha nem az lesz az első, kedves Hír Tv, hogy ki kinek a f*...t szopja teli erőből (…), hanem az, hogy valaki vállalja a véleményét."

Pankotai Lili, megvetendő, mocskos szájú libsi.


"Miképpen a "lengyel" Tusk nem azonos a lengyelekkel, csak az ottani Gyurcsány, úgy ezek a képességtelen, ostoba, hisztérikus, anarchista f*...ok, akik mostanában odajárnak a követségünk elé, szintén nem azonosak a lengyelekkel."

Bayer Zsolt, értékes gondalatú értelmiségi

2022. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
"Bayer Zsolt, értékes gondalatú értelmiségi" Elég lett volna csak ezt kiirnod, hogy nyilvánvalo legyen a világnézeted, értékrended, hovatartozásod.
2022. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Irónia nem egy ország...
2022. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az összes bzi Istennőként néz erre a kislányra. A bzik védőszentje lett, meg az illegális migránsoké, és Gyuri bácsi is felfigyelt rá.
2022. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!