Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetek fideszes...

Hogyan lehetek fideszes propagandista? Mit kell tennem ehhez?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyon kényelmesen nagyon jól keresni. Nyalni mindig jól tudtam.


Hogy kerülök be oda, mik az elsô lépések?

Mint a Megafonosok, a Dánielek, Déry Stefi, Jeszenszky és egyre többen vannak! Kellenek!


Igaz nincs diplomám, nem vagyok újságíró, riporter, nyelveket nem beszélek, na de kellenek ezek a melóhoz?


Köszönöm a segítséget



2022. okt. 25. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
2022. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
A megafon szokott fideszes online trollképző képzést indítani, az egy jó kezdet.
2022. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Szánalmas trollkérdés.
2022. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

#3

A kollégád akar lenni, nem örülsz neki?

2022. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

#3

Én is gondolkoztam már ilyen. Soros bérenc is szívesen lennék vagy bármi ami kb a semmiért fizet. Kitalált történeteket tudok gyártani. De olvasás se okoz gondot, ha több 100 beszédet kellene ahhoz átnézni, hogy tudjak tippet adni, hogy mibe kell bele rúgni, ha valaki beszól. De sajnos Soros bérencnek nem lehet jelentkezni. Mikor lehetett csak a fidesz ugrott a pénzért, azóta semmi.

2022. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Jelenleg semmit mert nincs pénz propagandára.
2022. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
#6: Na arra az egyre mindig lesz pénz. Épp tegnap jött meg a nemzeti konzultáció is, jó lesz tüzelőnek.
2022. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Revolúcióbiológus ***** válasza:
100%
Indítasz egy blogot vagy Facebook oldalt amit önszántadból teleszórsz a hülyeséggel és elkezded promotálni, hogy a Mandiner is szemlézze. De amúgy az gondolom világos, hogy ezeknek a tagoknak egy része állambiztonsági dolgozó meg beszervezett ügynök.
2022. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Első feltétel a nem megfelelő számú vagy méretű agy.
2022. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!