Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánypárt vagy ellenzék...

Kormánypárt vagy ellenzék hergel agresszívabban, többet, hangosabban szerinted?

Figyelt kérdés
A másik tábor ellen fôleg, illetve kisebbségek, szövetségesek, EU, összességében a mások ellen.

2022. okt. 25. 16:22
A kérdező szavazást indított:
Kormány, illetve Fidesz
Az ellenzéki pártok
71 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
A kormánypárt, ez egyértelmű, már csak azért is, mert sokkal nagyobb forrásaik vannak erre.
2022. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Kormánypárt bevásárolta a Médiumok 99%-át. Helyi lapok, ingyen lapok, köztévé, közrádió, kereskedelmi adások.


Elég megnézni a kampány plakátokat, a kormány gyakorlatilag mindenkor is kampányol. Külön árnyékcégeket hoztak létre a plakátokon uszításért.

2022. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
4%
Ellenzék.
2022. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Az ellenzék hergel egyáltalán valaki ellen? Mármint én a jogos kritikát nem hívnám hergelésnek.
2022. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Van ellenzék? Mióta?
2022. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Láttad már a bombás plakátokat? Szerinted ki?
2022. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
A kormány nem csak azért csinálja jobban, mert több a forrása, alapból uszítóbbak a Fideszes médiumok, legalábbis amiket én láttam ott undorító uszítás ment. A 444 et videókból szoktam nézni, ott kormányellenes de korrektül. Pedig a 444 et is hazug ballib médiának tüntetik fel sokszor. Mégis a fidesz főmédiáiban sokkal nagyobb az uszítás, mint az ellenzéki főmédiákban.
2022. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Az úgynevezett ellenzéknek köszönhetjük a folyamatos 2/3-ot. Gratula
2022. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Főmédia alatt azt értem, hogyha egy paprika TV szintű csatorna a fideszé, ott nem megy origo, meg vadhajtások szintű uszítás azt biztosra veszem. a TV2-t nem vágom, hogy ott milyen szintű lenne az uszítás. De az ellenzéki média alapvetően okkal hangol a Fidesz ellen, szemben a fidesz média azt a látszatot kelti (uszítja) hogy a nyugat az mekkora fertő, pedig sokkal jobb, mint Magyarország. Ami a vadhajtások leművel, annak sincs párja ellenzéki oldalon, a vadhajtások még mocskosan is kommunikál. Ott nem olvastam nyugatellenességet (vagy nem emlékszem) de biztos van az is.
2022. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Azt mondjuk nem tudom, hogy kié a paprika TV de mintha olvastam volna, hogy a fideszé. :DD
2022. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!