Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal, hogy...

Egyetértesz azzal, hogy Lilikét ki kell rúgni?

Figyelt kérdés
[link]

2022. okt. 25. 17:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
39%

5.

Ne gyerekekkel takarózzatok!

2022. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
9: Olvasd el a linket.
2022. okt. 25. 17:55
 13/33 steven95 ***** válasza:
31%
Ki takarózik? Mi közöm nekem ahhoz a gyerekhez, egyem a szíved.
2022. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
50%

Az összes politikust ki kellene pucolni lilikéve együtt az összes oldalt beleértve!

Új vérre van szüksége a magyaroknak!

2022. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
#12 elolvastam. Annyi van benne, hogy egy vén, pedofil komcsi egy tinédzseren akarja kiélni a frusztrációit. Mivel a mondanivalójába belekötni nem tud, marad a káromkodás. Amit ugye, idézem "sem a rádióban, sem a tv-ben ilyen mosdatlan, ordenáré szöveget még nem hallott" ezek szerint neki különleges joga, hogy lekapcsolja televíziót és ne hallgasson bayert és tettestársait (utalás Orwell 1984-re, a gyengébbek kedvéért). És ezért nem átall jogszabályt követelni, ha éppen nincs elérhető.
2022. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
95%
Kirúgni azért nem. Kár hogy ilyen irritáló, trágár, kocsis stílusban beszél, mert egyébként nagyrészt igaza van. De akkor is az a véleményem, hogy nyilvános rendezvényen sokezer idegen ember előtt NEM beszélünk így!
2022. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
49%

Nem vétett az iskola házirendje ellen, de még csak a keresztény értkek ellen sem, továbbá a tanulmányi eredményeire nincs hatással a vasárnapi felszólalása.

Nem az iskola képviselőjeként lépett fel, hanem magánszemélyként, így az iskola semmilyen módon nem köthet bele az egészbe.


Tehát nem, nem rúgnám ki.


Egyébként ha már annyira keresztények vagyunk: Az vesse rá az első követ, aki még nem hasnzált trágár szavakat, ha indulatos volt.

2022. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 mindentudó99 ***** válasza:
46%
Nem. Miért kellene kirúgni? Elmondta a véleményét. A stílusa nekem pl nem tetszett de ez mindegy. Ő úgy gondolta igy majd jobban figyelnek rá. Fordítva sült el természetesen. Mindenki a stílusáról beszél nem a mondandójáról. Vagyis nem ért el semmit.
2022. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
51%
Fletó öszödije óta tudjuk, hogy "Ez csupán a szenvedély hangja!"
2022. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, áruld már el nekem, hogy a vadhajtások.hu portálnak miért ekkora baj ez a Lilike? Az ő cikkükben azt olvastam, hogy a lilit agyon kéne ütni, mint a veszett kutyát. Akkor nekik baj a stílus?xDD
2022. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!