Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter elkotyogta,...

Márki-Zay Péter elkotyogta, hogy az amerikából érkezett pénzekből a tüntető tanárokat is pénzelték, korrábban meg, hogy a tüntetéseket is több százezrekkel támogatták, kibújt a szög a zsákból?

Figyelt kérdés
Nem diák meg tanár tüntetések ezek hanem kommunista ellenzéki tüntetések Orbán ellen ebbe a diák-tanár köntösbe bújtatva..
2022. okt. 26. 17:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ja értem, tehát ha mondjuk Adolf Hitler"

Komolyan sikerült párhuzamot vonnod a náci birodalmat felépítő, világháborút kirobbantó és népírtást elkövető Hitler, és az általad kommunistának tartott MZP között, aki mindössze fél évig volt az ellenzék miniszterelnök-jelöltje úgy, hogy még csak nem is a pártok választották ki? Az igen.

Egyébként MZP korábban sem állt az ellenzék élén és nem volt része az országos politikának sem, szóval irreleváns a párhuzamod. Ha MZP mondjuk már egy évtizede az ellenzék szerves része lenne és most kilépett volna akkor lett volna értelmea példádnak, de így nincs. MZP-nek összesen annyi köze van az ellenzéki pártokhoz, hogy mindössze fél évre mint civil jelöltet, a szavazók megválasztották a 6 ellenzéki párt vezetésére a kampányban. Sem korábban, sem azóta nem dolgozott ezekkel a pártokkal, nem volt semelyik párt vagy frakció tagja, az országos politikának sem volt részese korábban sem, szóval valóban nincs sok köze az ellenzékhez.

2022. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

#21


Azzal te küzdesz így a kérdésed sajnos nem is méltattam válaszra és továbbra se fogom. Ha valaki azon akar vitázni velem, hogy 1+1 az 3 azzal nem fogok vitába szállni.

2022. okt. 26. 17:56
 23/29 anonim ***** válasza:
A "Békemenet"-re már csak utaztatott, megvezetett vidékieket lehetett találni, szerencsétlenek azt sem tudták, mit kell éljenezni. YOUTUBE! Európa meg fog újulni, mert senki sem tévedhetetlen, de Orbán nélkül!
2022. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Már megint milyen külföldi támogatós összeesküvést láttok ebben is? Nekem senki nem fizetett, önként mentem ki azért, mert nem tartom megfelelőnek a tanárok, meg úgy általában az oktatás támogatását.

Nem vagyok sem ellenzéki, sem kommunista, sőt, nekem a kormány gazdaságpolitikája is kommunistának tűnik, egyre inkább túlságosan eltorzítják a piac működését.

2022. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Én: tudnál hozni bizonyítékot?

Kérdező: válaszra sem méltatom az ilyen visszataszító gondolatokat!


Mi az kissrác, azért mert a te színvonalad, hogy vakon hiszel a NER médiának, elvárnád, hogy mindenki ilyen legyen?


Nem, a ballib sajtónak se hiszek fenntartás nélkül.

2022. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintetek a kérdezőnek valami vele született betegsége van, vagy valami baleset folytán lett ilyen?
2022. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
91%
#27: Szerintem vele született, erre születni kell.
2022. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
#28 Elvinné a Covid akkor erre mondanák, hogy "alapbetegsége" volt :D
2022. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Link? Forrás?
2022. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!