Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter elkotyogta,...

Márki-Zay Péter elkotyogta, hogy az amerikából érkezett pénzekből a tüntető tanárokat is pénzelték, korrábban meg, hogy a tüntetéseket is több százezrekkel támogatták, kibújt a szög a zsákból?

Figyelt kérdés
Nem diák meg tanár tüntetések ezek hanem kommunista ellenzéki tüntetések Orbán ellen ebbe a diák-tanár köntösbe bújtatva..
2022. okt. 26. 17:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Forrás???
2022. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%
Senkit sem érdekel. A tények érdeklik az embereket. Az olyan tények, hogy Orbán tönkreteszi az országot. 🤷🏽‍♂️
2022. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
60%

Valami forrás ami nem a fidesz propagandamédiája?


Akkor most én is amerikai vagyok? Mert a diáktüntetést bármivel támogatom hiszen ez a családok, a magyarok, a haza érdeke.


Értem én nem tud mit kezdeni a fidesz egy nagyobb tömeggel mint országos forrásból buszoztatni tudtak éveken át.

Ez a bukás szaga, betelt a magyaroknak a pohara a bohóccal.

2022. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#2


Amit te leírsz azok nem tények, csak a ti agymosott balos agymenésetek. Ezzel szemben a tények, hogy Orbán alatt kimagasló gazdasági növekedést ért el Magyarország és a munkanélküliség kvázi megszűnt a válság előtti időszakban.

2022. okt. 26. 17:10
 5/29 A kérdező kommentje:

#3


Mondod ezt úgy, hogy a pesti tüntetésre ahol pár 10 ezer kommunista kivonult oda buszoztatva voltak a vidéki kommunisták

2022. okt. 26. 17:10
 6/29 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező!

Ha én szervezek egy nagy programot és te bedobsz valamennyi pénzt a szervezésre, akkor az már a te szervezésed?

2022. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
31%

3-as vagyok.


A komcsizás a forrásod? :D


Még mindig ott tartunk állítasz valamit amit semmivel nem támasztasz alá helyette terelni próbálsz.

2022. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%
Még ha pénzelnék is őket Amerikából azt csinálnak a pénzükkel amit akarnak, demokrácia van.
2022. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, linkeld már be azt a jogszabályt, ami ezt tiltja... És mond el, mi a különbség eközött és a CÖF kampánya között.
2022. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
54%
Én fideszes vagyok és nem zavar ha pénzt kaptak az USA-ból, az ő dolguk mire szórják a pénzt.
2022. okt. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!