Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gusztustalan, hogy 10-14...

Nem gusztustalan, hogy 10-14 évesek tucatját használta fel a baloldal a tüntetésen ráadásul obszcén táblákat tartottak ezek a fiatal gyerekek akik azt se tudják miről szól ez?

Figyelt kérdés

Ez szerintem már mindennek az alja..


Mi lesz legközelebb óvodások kezébe adják majd az O1G táblákat?


2022. okt. 27. 16:08
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

#8


Igen, biztosan felfogták azok a 10 évesek, hogy miről van szó :DDD

2022. okt. 27. 16:31
 12/33 anonim ***** válasza:
81%
Hát, Kérdező, úgy néz ki itt te vagy az, aki nem tudja miről szól ez...
2022. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
63%

"11/11 A kérdező kommentje:"


Miért ne fognák fel? Te azt hiszed minden gyerek buta?

Neked az az egyetlen bajod hogy a nered köpni-nyelni nem tud a jogos követelésekre.


Fényezheted a vezíred, de mindenki tudja hogy elkurcsány elxurta, de kismiska a csutihoz képest.


12 éve szisztematikusan bomlasztja a társadalmat és olyan birkákra mint te jogosan alapoz.

2022. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
45%
A Fidesz gusztustalanabb. Valahányszor meghallom a nevét, okádnom kell.
2022. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

#13


Ti komolyan ennyire h*lyék vagytok? Szerinted egy 8-14 éves gyerek mi a fenét fog fel az aktuálpolitikából? Illetve mit érdekli, azon kivül, hogy lóghat a suliból egy táblát mutogatva?


Nem hiszem el, hogy ennyire korlátoltak vagytok agyilag..

2022. okt. 27. 16:38
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

En tamogatom a tuntetest, tamogatom a tanarokat, de azt azert latni kell a diakok tobbsegenek ez egy jo buli. Nincs tanitas, nincs lecke vagy epp dolgozat. A tobb 10k diak óriási tobbsegenek ez egy jo peogram, magasrol szrnak a politikara. En akkor voltam 16 amikor Gyurcsany volt a fonok. Akkor is szar volt es a diakok 99%a leszrta. Massal foglalkoztak, senkit nem erdekelt a politika. Legtobben azert mennek ki mert ismerosok is kimennek es mekkora buli a koruton vagy egy hidon tüntetni. A legtobb diakot nem erdekli sem az iskola sem a tanarok, a legtobben orulnek ha a masnapi sulit tulelik.

Az en gimimben az 500diakbol 495 nem foglalkozott a politikaval, pedig akkor volt az oszodi beszed, a tuntetesek, a valsag stb.

2022. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

#16


Tűpontos megfogalmazás a diákok "tüntetése" kapcsán..

2022. okt. 27. 16:44
 18/33 anonim ***** válasza:
31%

"Ti komolyan ennyire h*lyék vagytok? Szerinted egy 8-14 éves gyerek mi a fenét fog fel az aktuálpolitikából?"


Lehet te olyan 12 éves voltál aki nem sokat fogott fel a világból.


10 évesen már reggel a napilapot olvastam mamámmal és esti program volt a híradó nézése és kitárgyalása a családba.


10 évesen én jártam a számlákat befizetni, a szüleim bérét pedig forintra pontosan tudtam. Boltba is én fizettem mindig hogy megtanuljam minek mennyi az ára és azért mennyit dolgoznak a szüleim.


Bármilyen hivatalos ügyet mentek intézni pl lejárt személyi vettek magukkal tudjam hol, hogy, miért kell elintézni.


Ha ez minden családnál alap lenne akkor a magad fajta nem lenne ilyen értetlen.

Nem tehetsz róla hogy ilyen buta vagy, de arról viszont IGEN! hogy az is szeretnél maradni.

2022. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

#18


Ez a politika részleg, nem a humor kategória.

2022. okt. 27. 16:49
 20/33 anonim ***** válasza:
43%
Jajj, nem tudjátok, hogy a lipsik már 3 évesen asztrofizikát tanulnak, 5 nyelven beszélnek, és teljesen képben vannak az aktuálpolitikával?
2022. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!