Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gusztustalan, hogy 10-14...

Nem gusztustalan, hogy 10-14 évesek tucatját használta fel a baloldal a tüntetésen ráadásul obszcén táblákat tartottak ezek a fiatal gyerekek akik azt se tudják miről szól ez?

Figyelt kérdés

Ez szerintem már mindennek az alja..


Mi lesz legközelebb óvodások kezébe adják majd az O1G táblákat?


2022. okt. 27. 16:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
50%
Annak a kint levo x diaknak a 99% a koztarsagai elnokot vagy egy minisztert se tudna megnevezni.. ez egy buli, semmi mas meg ha amiert tuntetnek is jogos. Csordaszellem.
2022. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

16, igen, vannak ilyen iskolák.

Az én gimnáziumomban a diákok gyakran vettek részt mindenféle társadalmi megmozdulásban, ahogy most is nagyon nagy a diákok között nem csak a részvételi arány, de a kezdeményezési hajlam is. Több akció is volt amit a diákok indítottak a tanáraikért iskolán belül és kint a téren is ott vannak.

Igaz, ebben a gimiben jelenleg 4.8as az évfolyam-átlag és 95% körül van a továbbtanulási arány, szóval erősen "értelmiségiképző"ről van szó, és az ilyenekben sokkal megszokottabb a társadalmi kérdésekkel való foglalkozás. Pláne ha a saját iskolájuk és jövőjük a tét.

Lehet, hgoy szokatlan, de van aki szereti az iskoláját és büszke rá.

2022. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
66%
En nem azt mondtam hogy nincs ilyen, hanem hogy a kint levo tobbsege csak a buli miatt megy ki mert cool egy hidat elfoglalni.
2022. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

23, miért mit vársz? Szerinted minden megmozduláson végletekig eltökélt és társadalmilag maximálisan felelősségteljes emberek vannak?

Ez kicsit olyan gondolat, mintha azt mondanánk, hogy ha meghalt eg yközeli hozzátartozód, akkor te nem mosolyoghatsz abban a hónapban, különbne nem is veszed komolyan a gyászt....

Persze, hogy van aki buliként éli meg a tüntetéseket. De ez nem jelenti azt, hogy nem érzi fontosnak amiér tott van. Csak közben élvezi a társaságot is.

2022. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Tovabbra sem erted mit mondok. Hagyjuk is.
2022. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

"Jajj, nem tudjátok, hogy a lipsik már 3 évesen asztrofizikát tanulnak,"


Fogalmam sincsen, a szüleim nem voltak liberálisak, mama brutálisan beszűkült református volt. Én pláne nem vagyok az.

Viszont a gyerek nevelése nem abból áll hogy csokra megszülöd aztán az adósegélyből adsz neki enni meg néha ruhát mikor a tanárnő megkérdi hogy a gyereknek csak ez az egy nadrágja van?


Nem is értem miért csodálkoztok azon ami alapvető lenne gyerekeitek nevelésébe azon meg igen hogy valaki neveli a gyermekét nem csak tartja.

2022. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

#26


Ez egy jó reflekció volt a válaszadótól arra a baromságra amit írtál.

2022. okt. 27. 18:26
 28/33 anonim ***** válasza:

27


Tehát baromságnak tartod amikor a szülők foglalkoznak a gyerekkel ?

Érdekes a nagy nemzetyikereszténykedésbe nem gondolod?

2022. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

#28


Jólvan lipsikém, én se válaszolok neked többet, vagy teljesen elszakadtál a valóságtól vagy fullba nyomod a kretént.

2022. okt. 27. 18:52
 30/33 anonim ***** válasza:
54%
29, mondjuk ez a felvetés rólad is egyértelműen kiderült már a kérdés kiírásakor..
2022. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!