Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elmúlt tíz év során a...

Isti22 kérdése:

Az elmúlt tíz év során a Fidesz diktatúra módjára korlátozta a szólásszabadságot és letiltatott oldalakat az internetszolgáltatókkal?

Figyelt kérdés
2012-ben ebbe az irányba látszott indulni a folyamat: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__35..
2022. okt. 28. 06:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom én azt mondok amit akarok és nem jön értem a fekete volga
2022. okt. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem korlátozza a szólásszabadságot, csak rád förmednek a fideszes birkák hogy "lipsi vagy".
2022. okt. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Hogy egy-két paranoiás idióta mit vizionált, annak semmi köze ahhoz hogy milyen folyamat milyen irányba tartott valójában. Azt hittem, ennél több eszed van, Isti, minthogy ilyesmiket mosol össze a valósággal.
2022. okt. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Ellenben a nagy techcégek korlátozzák a szólásszabadságot, elsősorban a konzervatív, illetve a normális, mérsékelt hangokét.
2022. okt. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

"Ellenben a nagy techcégek korlátozzák a szólásszabadságot"

Sosem törték még rám az ajtót nagy techcégek, bármit is mondtam bárkinek...

2022. okt. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd fogják.
2022. okt. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Az a gond, hogy, ha elviekben beszélünk a szólásszabadságról, akkor szólásszabadság van! Szabadon alázhatod, Tiborcz-ot, Mészárost és Orbánt. De van bármi hatása?
2022. okt. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk van szólásszabadság és nincs cenzúra. Bár az állam szereti rátenni a kezét a médiára (mondjuk mikor ellenzékben voltak évig, akkor is volt egy HirTV-jük, amit szerintem sokkal többen néztek, mint most az általuk bekebelezett MTV-t). Nem élünk diktatúrában. Vannak az államnak populista, autokrata vonásai, de ez nagyon messze van egy keményvonalas diktatúrától.

Egy diktatúrában 10 év börtönt kapnál, ha leirnád valahova, hogy "O1G".


Tegyük hozzá, hogy nyugaton is ugyanezt csinálják más módszerekkel. Az USA is mindig beadagolja az egész nyugati világnak a média segitségével, hogy a demokrácia és a liberalizmus nevében csak felszabaditani akarja a Közel-Keletet, amikor mindenhova bemegy háborút indikálni.

2022. okt. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor a sok libsi szemét miért ömlik mindenhonnan?
2022. okt. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Melyik libsi szemét? Amit ledaráltok? Vagy, amit ki akartok tiltani, esetleg államilag szabályozni, hogy mi jelenhet meg benne, vagy mi nem?
2022. okt. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!