Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánkosok szerint az...

A Mi Hazánkosok szerint az olyan zsidó feltalálók, mint Neumann János, magyarnak számítanak?

Figyelt kérdés

2022. okt. 28. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem,mivel nem magyar.
2022. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
A deká-sok meg emeszpések szerint a határontúliak nem magyarok?
2022. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Igazából az lenne a relevánsabb kérédés, hogy ki számit egyáltalán magyarnak?!
2022. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

3: különösen, hogy a magyar genetikailag kevert nép, az évszázadok során sok keveredés volt, szóval genetikailag magyar nemigen van


A mai magyaroknak genetikailag szinte semmi közük a honfoglalókhoz - Qubit

[link]

2022. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Pl. Hajós Alfréd, elős olimpiai bajnokunk sem magyar a MH szerint valószínűleg, hiszen zsidó családba született
2022. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

3.

Aki legalább 2 generáción át magyarországon laott és előtte is voltak magyar gyökerei

2022. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha én és a családom családfa alapilag igazolhatóan magyar vagyok -korábban királyi földekkel rendelkeztünk-, de messze rühelljük a magyar kormányt, kormányfőt és annak politikáját, akkor magyar-e vagyunk mi még?
2022. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

7.

Igen


Nekem meg gróf felmenőim voltak

6. voltam

2022. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha hűek magukhoz, akkor nem. Az is kérdés, ha egy magyarnak született kutató az USA ban dolgozik, az magyar sikernek számít e. De ha egy cigány alapjáraton nem magyar, akkor a zsidó mért magyar?


Persze nem fontos kérdés az, hogy Neumann magyar volt e vagy sem. Igazából sok esetben az se annyira fontos, ha MA kit nevezünk magyarnak.

2022. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!