Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hont András miért gyűlöli...

Hont András miért gyűlöli szemmel láthatólag a Molnár Áront? (NoÁr)

Figyelt kérdés

Valami személyes dolog van mögötte?


Irracionálisnak tűnik nekem az a vehemencia ahogy gyűlöli



2022. okt. 28. 22:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Minden jóérzésű ember gyűlöli Noárt.
2022. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Mert sorosita?
2022. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Noártól engem a hányinger kap el. Szerintem a normális emberek így vannak ezzel.
2022. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De miért? Én nem ismerem munkásságát, mi a gond vele?
2022. okt. 28. 23:03
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Én sem értem. Végre valaki akar is csinálni valamit, hogy jobb legyen az élet, erre bizonyos emberek leugatják...
2022. okt. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Kétlem, hogy GYŰLÖLNÉ, de egyértelműen nem szereti. Egyszer Molnár szerepelt beugró vendégként az Öt című műsorban, valószínűleg ott ásta el magát végleg a Hont szemében. És hát, az enyémben is. Én tényleg próbáltam esélyt adni neki többször is, de borzalmasan irritál a csávó és a munkássága is, hiába vagyok én is liberális ellenzéki.
2022. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem csak ő gyűlöli.
2022. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

1. Molnár Áron retardált, ezt bárki láthatja, aki megnézi az Öt című műsorban való szereplését.

2. Kihasználja az ellenzéki tüntetéseket a saját gazdagodására.

3. Az a véleményem, hogy egy pszichopata, és feltennék rá 100 milliót.

2022. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
52%
Mert nagyon áttetsző és kissé nevetséges, amit a srác csinál. Egyrészt könnyebben befolyásolható, életkorukból adódóan "liberális", lázadozó fiatalokat szervez be követőinek, hiszen őket könnyen meg tudja venni az eltúlzott szövegeivel. Másrészt azért rendesen hasznot is húz a "jó ügyekért való munkálkodásból", lásd: tizensokezerért pulcsi, táska stb.
2022. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ja h voltak együtt párszor az Ötben? Na megnezek akkor egy ilyen epizódot, hátha megmagyaráz valamit (2x-es sebességgel)

Köszi!

2022. okt. 29. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!