Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hont András miért gyűlöli...

Hont András miért gyűlöli szemmel láthatólag a Molnár Áront? (NoÁr)

Figyelt kérdés

Valami személyes dolog van mögötte?


Irracionálisnak tűnik nekem az a vehemencia ahogy gyűlöli



2022. okt. 28. 22:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

#10

Egy ilyen adás volt.

2022. okt. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Na megnéztem azt az egy adást, a Hont meg a Ceglédi közös erővel kiutálták a Noárt, mert az ő fanyalgó, “és akkor mi változik” hozzáállásukkal nem illett össze a Noár kicsit valóban mozgalmár attitűdje.


Régebben kedveltem a Hont írásait, de a HVG-tól való távozása óta nekem valahogy egy kicsinyes, tudálékoskodó, kötözködő vénember látszatát kelti, akk egyre inkább fogékony az összeesküvés-elméleteket is.


Minden esetre köszi a tippet, segített megérteni a Noarral szembeni attitűdjét.

2022. okt. 29. 06:22
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Noar meg színésznek is középszerű. Es akkor ezzel mindent elmondtam.

Nem ilyen megvaltokra lenne szuksegunk, mert amit csinal az visszatetszést kelt sokakban.

2022. okt. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13:


Annak meg mi a jelentősége hogy közepes színész vagy h Hont alig nyitja ki a száját amikor beszél? Tartalmilag semmi.


Én nem látom így, hogy megváltói szerepre utazna. Ő egy lelkes és lelkesíteni igyekvő ember, se nem több, se nem kevesebb. Lehet h maga sem tudja h távlatilag mit akar, de rövid távon tudja és azert lelkesedik. Ezt semmivel nem látom haszontalanabbnak a Hont-féle “minden mindegy, egyik kutya másik eb, mire megyünk vele” hozzàllásnál.


De most már látom, hogy mi a baja a Noárral: a tenniakarás.


Hont jól el van a mostani helyzetben, elvan a langyos vízben, panaszkodik ugyan a rendszerre, de a rendszer ellen fellépők az igazi célpontjai. És ebből megéldegél. Nem igazán akar ő ezen változtatni és értelemszerűen kiutálja a belterjes kis műsoraibol azt, aki igen.

2022. okt. 29. 15:58
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#14

Noárral az a baj, hogy egy irritáló, hergelő kis semmirekellő, aki brandet akar kiépíteni magának.

2022. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15:

Értem, értem.

2022. okt. 29. 16:40
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem érted, hanem saját magáért. :)
2022. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Aha jó
2022. okt. 29. 23:57
 19/20 anonim ***** válasza:
37%

Noár a mozgalom neve.

Nincs min csodálkozik,a terror rezsim folyamatosan fél és retteg,hogy fényderül a bűneikre, ezért a liberális oldalról is vesznek embereket,akik tolják a fidess szekeret,és ellehetetlenítik a noárhoz hasonló szabadságharcosokat

2022. okt. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ezt a hontalant mindenki lenézi
2022. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!