Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is jó, hogy a...

Szerintetek is jó, hogy a Fidesz frappáns kommunikációval reflektál a politikai helyzetre: pl. dollárbaloldal, MiniFeri, Gyurcsány-Show?

Figyelt kérdés

Szerintetek is jó, hogy a Fidesz frappáns kommunikációval reflektál a politikai helyzetre: pl. dollárbaloldal, MiniFeri, Gyurcsány-Show?

a baloldalt amerikai szervezetek segítették = dollárbaloldal

Márki-Zay Péter, az ellenzék közös miniszterelnöke = MiniFeri

ellenzéki előválasztás = Gyurcsány-Show

liberális = diplomás kommunista

migrációs válság = Soros-terv

és hasonlók.



2022. okt. 29. 18:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Nekem tetszik, pici korom óta imádom a bohócokat 🤡 🤡 🤡
2022. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
4%
Sorost nagyon túltolták a többi jó és ötletes a választás is bizonyította a hatékony a kommunikáció.
2022. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%

Ez bizonyos intelligenciaszint alatt biztos nyerő és politikailag hatékony, de egyébként elég szomorú, hogy teljesítmény és tisztességes kampány helyett bohóckodással lehet választást nyerni.

Pl a liberális=diplomás kommunista nem is tudom, hogy honnan jött. Liberális vagyok és utálom a kommunistákat, a piacgazdaságban hiszek. Nekem már a mostani kormány is túlságosan baloldali a hatósági árazásaikkal és az egyre inkább mindent átszövő állami rendelkezéseikkel.

2022. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Olyan szempontból "jó" hogy rendkívüli hatásfokkal tudja ezekkel hergelni, és a maga oldalára állítani a fogatlan mónikashow szökevényeket.
2022. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Hát..ha belegondolok, hogy végül is a baloldal vagy ellenzék vagy tudom is én, hogy mik, a globalizáció és a monetáris világ pártjai, akkor nem is annyira idétlen dolog dollárosoknak nevezni őket.

Ha meg MZP-t nézem, hogy a választás után egyedüliként kiállították bűnbaknak...hát ilyet tényleg csak a csicskákkal csinálnak.

2022. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Belőtték a célközönség IQ-szintjét. Nekik ennyi is elég.
2022. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az emojis plakátok is milyen kreativak voltak,na de a mostani bombás....
2022. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Frappáns,furfangos,mint Mészáros Lőrinc
2022. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nem túl kreatív módon próbálják meg átbaszni a táborukat.
2022. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Inkább olyan plakátokat kéne kirakni, amiken az áll, hogy Brüsszel még a szankciók terén is teljesen idétlen.
2022. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!