Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok egy programot,...

Támogatnátok egy programot, hogy az örökletes betegségek lecsökkentése érdekében telepítsünk be az országba dél-afrikai négereket és keveredjünk velük?

Figyelt kérdés

Az állatvilágban köztudott, hogy a hibridizáció erőteljesebb genetikával rendelkező utódot hoz létre, ami sok örökletes betegséget megszűntet. Pl. ha belterjes kutyát egy másik kutyafajtával pároztatnak, a születő korcs életrevalóbb.


Múltkor olvastam egy érdekes genetikai kutatást, aminek az a lényege, hogy a Dél-Afrikában vadászó-gyűjtögető népek pl. a Khoisan-ok a testvércsoportja az összes többi embernek a Földön. 100.000 éve váltak el genetikailag a többi embertől.


További érdekesség, hogy két, egymástól 100 kilométerre élő khoisan törzs tagjai között nagyobb a genetikai különbség, mint mondjuk egy norvég és egy ausztrál bennszülött között. Ez arra vezethető vissza, hogy Afrikában már régebben elszaporodtak az emberek valószínűleg több százezren voltak, míg az összes többi ember egyetlen családtól származik, akik a mai Egyiptom és Izrael területén elhagyták Afrikát, hogy benépesítsék a világot.


Egyetlen fenotipikus (testi jegyekben látható genetikai látvány) különbség van a Khoisan-ok és a többi ember között: A khoisan nőknek nagyon nagy feneke van.



2022. okt. 31. 12:06
A kérdező szavazást indított:
Támogatnám
Nem
34 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Keveredjél, ha azt akarsz:)
2022. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Mi ez az ostobaság? Azzal "keveredek", akivel akarok, akár néger, akár nem, senki nem fogja nekem megmondani, hogy kivel tegyem ezt. Innentől kezdve irreleváns a kérdés.
2022. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%
Igen! Nem beszélhetünk igazi gazdagságról, amíg kulturálisan, etnikailag nem gazdagítottuk meg az országot!
2022. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
#4 Nézd meg Rihannát, Christopher Judge-ot, vagy a kubai mulatt nőket. Egyáltalán nem a "csúnya" ami eszembe jut róluk.
2022. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Én olaszokkal akarok keveredni, mert ott is magas a születéskor várható élettartam.
2022. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
#6 Az olaszok genetikailag szinte egyeznek a magyarokkal, főleg egy négerhez vagy indiánhoz képest. Azért olyan magas a várható élettartam, hogy Európa legkevesebb húst és egyben legkevesebb alkoholt fogyasztó országa.
2022. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
#7 Nekem bejönnek az indiánok, én velük akarok keveredni. :]
2022. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Azt támogatom, hogy a Kedves Kérdező keveredjen az összes négerrel.
2022. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Telepítsünk az országba cigányokat, mert nekik is jobb a genetikájuk, és keveredjünk velük. Ja már megtörtént, és nem igazán úgy sikerült ahogy kellett volna.😄
2022. okt. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

Feltetelezesem szerint ezt a kerdest nem komolynak szantak, de annyit azert megjegyeznek, hogy emberekrol van szo, akiket nem lehet akaratuk ellenere "betelepiteni" ide, legfeljebb javasolhatjuk nekik, hogy ha ki akarnanak vandorolni Del-Afrikabol, akkor valasszak Magyarorszagot az USA, Nagy-Britannia, Kanada, Nemetorszag, Hollandia, stb. helyett, es megprobalhatjuk meggyozni oket, hogy itt jobb eletuk lesz, mint akar Del-Afrikaban, akar az utobbi orszagokban. Ez a modszer mar a magyar fiatalok eseteben is kiprobalasra kerult:

[link]

2022. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!