Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez ?

Mit szóltok ehhez ?

Figyelt kérdés

Bolsanaro most hisztizik, mint egykor a szőke herceg


[link]



#szélsőjobb #far-right politics
2022. okt. 31. 21:27
A kérdező szavazást indított:
Én igaz Bolsanaronak szurkoltam, de emelt fővel adja át, nem helyes amit most tesz
Nqgyon helyesen teszi, a libsik ellen despotizmust kell bevezetni és bezárni minden szabad médiát és át kell mosni az agyukat
Kb majdnem két éve láthattuk a haverját, hasonlóan viselkedett
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom támogatni ezeket a despotákat mivel semmi kidolgozott koncepciójuk nincs a fogyasztói idiotizmussal szemben. Pedig legfeljebb évtizedek kérdése és a világ nagy része álltal hőn áhitott libsi életmód megszűnik létezni.
2022. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Azt szólom, hogy a magyar ellenzék az égvilágon semmit nem profitál abból, ha a glóbusz túloldalán egy nagy, de jelentéktelen latin amerikai állam elnököt vált. Cseh Katalin sem lesz attól boldogabb és sikeresebb magyar politikus, ha mától egy Luiz Inácio Lula da Silva nevű vénember lesz a brazil elnök (reméljük, mentálisan még nincs a Biden-i szintre leépülve).

[link]

Inkább azon kellene elgondolkodniuk, hogy miként lehetséges az, hogy miközben a nagyvilágban a baloldal már sok helyütt visszavette a hatalmat (hosszú idő után Németországban is), addig Magyarországon továbbra is atomjaira hullva hevernek a porban és hát Katika bánatára az egyetlen ellenzéki párt, amely erősödik, az nem a Momentum, hanem a mumus DK. :)

2022. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én életemet nem érinti. Engem nem érdekel.
2022. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt szólom, hogy a magyar ellenzék az égvilágon semmit nem profitál abból, ha a glóbusz túloldalán egy nagy, de jelentéktelen latin amerikai állam elnököt vált. ”



Nem érdekel, hogy bal vagy jobb-e valaki. A lényeg hogy ne legyen populista despota. Pl: A briteknél Johnson és a mostani is szimpi. Felőlem lehet jobbos, csak ne széljobbos

2022. nov. 1. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!