Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak miért nem...

A baloldaliak miért nem állnak be Hadházy Ákos mögé?

Figyelt kérdés
Egyértelmű, hogy ő az egyetlen, aki letudja váltani Orbánt még akár 2026 előtt is. Ezek az MZP, Jakab, Karácsony, Dobrev, Gyurcsány-féle emberekkel semmire sem mentek.

2022. nov. 1. 00:05
 1/9 A kérdező kommentje:
OOC: A kulcsszóhoz beírt "Hadházyból" hogy jött ki végül "Hadházi László"? :D
2022. nov. 1. 00:07
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Mert egy szélhámos.
2022. nov. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Beállunk Ákos mögé? Beee-e-e-e, bee-e-e-e, bee... Ja nem, nem vagyunk birkák, az egy másik társaság.
2022. nov. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Az egy vállalhatatlan idióta.
2022. nov. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Hadházy-t nem szeretik a politikusok. Ugye anno fideszes volt csak a dohánymutyinál felrúgta az asztalt nem kéne a fidesznek ennyit lopnia.


Egyből le is karaktergyilkolták ahol csak tudták.


Az egyetlen hiteles politikus kb 20 éve.

2022. nov. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
#1, #3 Kifejtenétek, hogy szerintetek miért szélhámos, vállalhatatlan idióta? Én csak azt látom, hogy rengeteg eu-s pályázat elcsalását és korrupciós ügyet derített már fel, az ellene indított pereket pedig rendszeresen megnyeri. Szóval kíváncsi vagyok, hogy miért gondoljátok így.
2022. nov. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 3-dik vagyok, semmi problémám a tevékenységével, hasznos dolgot csinál, de ő erre képes, nem látom benne a vezetői vénát, így szerintem értelmetlen lenne beállni mögé és azt várni, leváltja Orbányt. Abban a szerepben kb annyira lenne képes mint MZP.
2022. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Áh bocs, a #2-es, #4-esnek szólt a kérdésem.
2022. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"miért szélhámos, vállalhatatlan idióta? Én csak azt látom, hogy rengeteg eu-s pályázat elcsalását és korrupciós ügyet derített már fel, az ellene indított pereket pedig rendszeresen megnyeri"


Azt én se mnodanám rá, h szélhámos (bár lóf-szozós táblával a Parlamentbe bemenni állatorvosként , állitólag érrelmiség emberként több, mint ciki), inkább mondjuk azt, h egy megélhetési politikus, aki rájátszik az ellenzéki szerepére. Önmagában ez nem is probléma.


Amúgy amikor nagy hangon elmondják az ellenzékiek, hány pert nyertek már meg és mennyi mindent feldritettek a mutyiból, azt be is szokták tudni bizonyitani vagy csak jól hangzik kirakatba tenni egy bizonyitatlan (?) állitást és ezzel szabadságharcaros hős Petőfiként tündökölni ?

2022. nov. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!