Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyakran felmerül,hogy az...

Gyakran felmerül,hogy az ellenzék szar és nincs alternatíva,jogosan. Ti Vona Gábort és Schiffer Andrást hiteles figurának tartjátok e,és ha csinálnának pártot szavaznátok e rá?

Figyelt kérdés

2022. nov. 1. 06:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
OV. és GyF szíve egy célért dobog, amit önként vállaltak és az a KISZ.
2022. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Nem.
2022. nov. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 DK-s ***** válasza:
38%

#10-nek:


Te a Face-ről tájékozódsz?


Csak szólok hogy a Face személyre szabottan adja a tartalmat az idővonaladra, a kifigyelt ízlésed alapján.


Vagyis ha te eleve nem foglalkozol ezzel az opcióval, akkor nem is kapsz ehhez csatlakozó tartalmat. Több százezren vagyunk akik úgy gondolják, hogy O1G-nél bárki jobb lenne. TUDOM, hogy a DK soraiban is rengetegen voltak, akik az előválasztások előtt is teljes mértékben elfogadták volna Jakabot is. És ez qrva nagy szó.

2022. nov. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#10 De, én úgy gondolom.
2022. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem és nem. Vona, Schiffer = két bazári majom.
2022. nov. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem, miért lenne jó ötlet bukott pártelnökökre szavazni.

Amúgy Schiffertól kb. 3 értelmes mondatot nem hallottam az elmúlt években, Vonának viszont vannak jó meglátásai (igaz, sok mindenben nem értek egyet vele), de politikát csinálni nem igazán tud.

2022. nov. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
91%

Most arról a Vonáról beszélünk, aki taviratozni fog Mahmud Ahmedinezsádnak és a választásokkor az iráni Forradalmi Gárda fog Budapesten grasszálni?


Vagy arról a Vonáról, aki szerint az iszlám a világ utolsó reménye, a liberalizmus tomboló sötétjében a fény?


Vagy arról, aki szeptember 11-én az arab-magyar barátság napját tartotta?


Azért Vona, amikor ezeket mondta nem tizenéves csapongó fiatal volt, hanem 30+ éves pártvezető. Most meg mióta visszavonult, a bölcs megmondóember.

2022. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
A hitelességet, ha úgy érted, hogy mind Vona, mind Schiffer azt mondja, amit éppen tiszta szívből gondolnak a világról abban a pillanatban, azt el tudom képzelni. Vannak értékes gondolataik, jók meglátásaik, viszont ezek mellett sem szavaznék rájuk. A megmondást és a politizálást továbbra is érdemes egymástól elválasztani.
2022. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%

Vonat Gábornál hiteltenebb, szánalmasabb ember nem nagyon van a mai magyar közéletben. Először keményen szélsőjobbos volt a Jobbikban, aztán levezényelte a "cukiságkampányt". Végül kilépett. Újabban az Öt című műsorban előadja a mérsékelt jobboldalit, aki még a balliberálisoknál is finomabban és politikailag korrektebben fogalmaz. Ráadásul Caramelért és Gáspár Laciért is rajong újabban, miközben a legnagyobb cigányozó párt elnöke volt. Nevetséges az egész ember.


Schiffer ellenben egy értelmes figura, rá szavaznék.

2022. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
47%
Ha választani kéne, akkor Vona, mint Siffer.
2022. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!