Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mindenki azzal van...

Miért mindenki azzal van elfoglalva, hogy kit utálhat kit korlátozna, vagy kinek ártana, rosszabb esetben, hogy kit irtana ki?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a politikai vitákra elsősorban, de nem csak. Miért ilyen rosszindulatúak az emberek egymással? Élhetne mindenki szabadon, úgy ahogy akar, olyan emberekkel körbevéve, akikkel egyetért. Fölösleges mindig mindenért ellenségeskedni.

2022. nov. 1. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

"Ős patkány terjeszt kórt miköztünk,

a meg nem gondolt gondolat,

belezabál, amit kifőztünk,

s emberből emberbe szalad.

Miatta nem tudja a részeg,

ha kedvét pezsgőbe öli,

hogy iszonyodó kis szegények

üres levesét hörpöli."

2022. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

A magyar sajna sosem fog változnii e téren (sem). Ha el is indul valami jó kezdeményezés e téren egy kisebb csoport által, sajna az ország többi részénn nem fog senki hozzájuk csatlakozni.

Jó nekünk az, ami van...

2022. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mindenki túlzás, de még a többség se hiszem, hogy ezzel foglalkozna gyakran/mondjuk naponta. Azt elhiszem, hogy nagyobb % ban igaz ez a magyarokra, mint sok más normálisabb ország lakóira.
2022. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bűr abban nem vagyok biztos, hogy ne lenne a többség aki ezzel foglalkozna, jobban belegondolva reálisnak is képzeltem, de nem vagyok biztos benne hogy így van vagy nincs így. Ma 21:34 vagyok.
2022. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!