Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kellene tenni egy összetar...

Mit kellene tenni egy összetartó magyar nemzethez?

Figyelt kérdés

Talán a nyírkai jóslat fogalmazza meg legjobban milyen állapotban van jelenleg a nemzet és az ország:


"Ők a Kost Áldozó, tevét nyergelő

fiát segítik,

más magyarok meg a másikat.

Kettészakad a nemzet,

lángra lobban az ország. A lángot vér oltja. Magyar magyart gyilkol,

( szavakkal és tettekkel vívott belső harc)


"de a bika hátáról is ide lőnek" (Európai Unió)

"a hét teve miatt" (gázvezeték, oroszokkal való jó kapcsolat).


Ebbe benne van minden, de benne van az is, hogy milyen lehet egy összetartó magyar nemzet:


"A haragosok megbocsátanak egymásnak,

az irigy örül más szerencséjének

A rátarti nem rázza a rongyot,

a közönyös siet segíteni."


"A Jó Szomszédság Törvénye győzedelmeskedik"



2022. nov. 2. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Mit kellene tenni? Afrikát és Amerikát egymás mellé tolni.
2022. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Kicserélni a népességet, a politikusokat és az eddigi történeteket megsemmisíteni, ami a magyarokra vonatkozik. Egy 100 %-os újraindítás esetleg megoldaná a helyzetet.
2022. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Semmit se tudsz tenni.

Sose leszünk összetartóak.

Nem mintha ez baj lenne, sose értettem, hogy miért is kéne mindenkinek ostoba f-sz birkaként egy ütemre menetelni.

2022. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

Nem értem a kérdésedet.

12 éve elég szépen összetart a magyar nemzet külhonban és belhonban egyaránt, ezért van ugyanaz a kormányunk, a legtöbb nagyobb településen is hasonló önkormányzat - ilyen nagy többséggel.

Ha azt akarod elérni hogy minden magyar egyformán gondolkodjon, akkor azt felejtsd el! Az ilyen törekvéseknek soha nem volt jó vége, az kommunizmus, fasizmus és hasonlók esetében valósul meg csak - a felszínen.

2022. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Valahogy rá kéne nevelni erővel a hazaszeretetet a magyarokra, már az oktatással, propagandával. Van egy féldiktatórikus ország, ami kőgazdag lett, a szemetelés súlyosan tiltott, és mindenki boldog, mert ránevelték őket.
2022. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Demion ***** válasza:

#5

Mármint Szingapúr? Na igen, meg nem mellesleg világkereskedelmi csomópont. Talán inkább emiatt lett kőgazdag, nem azért mert féldiktatúra.

2022. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

#5

Anyádat neveld te bármire is. Vagy a gyerekedet, bánom is én.

De engem, vagy az én gyerekemet nem fogja nevelgetni semmire semmilyen f-szkalap, majd én azt jobban tudom, hogy miről mit akarok gondolni, és hogy mire nevelem a gyerekemet.

2022. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 árokpart ***** válasza:
55%
5-6-os Nem ebben az irányba kell mennünk. Csehországot, Ausztriát és Svájcot kell követnünk és elsőként a valódi rendszerváltás szimbólumaként népszavazást tartani a szabad fegyvertartásról.
2022. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3, ha egy nemzet nem tart össze, akkor elpusztul, ahogy már számos nemzettel történt. Ha nem tart össze, mint mi 1919-ben, egy háborúban elveszíti területeinek 2/3-át, százezrek vesztik el az otthonukat, milliókat nyomnak el. Ha nem tartunk össze, a gazdaság összeesik, és rengeteg ember meghal, mert nincs pénz a kórházakra, rengeteg más kár mellett. Százezrek halhatnak meg egy háborúban, ha nem tartunk össze. A két vh-ban 1 millió magyar halt meg, pedig kimaradhattunk volna belőle.
2022. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ott van a népdalban. Aki dudás akar lenni, pokolra kell annak menni. Elindulunk egy úton te egy másikon, s ha találkozunk, azt mondják idegenek vagyunk.


És van még egy ezt inkább hallgasd meg:


[link]

2022. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!