Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fog valaha választást nyerni...

Fog valaha választást nyerni a Mi Hazánk?

Figyelt kérdés

2022. nov. 3. 10:38
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
56 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem, mert rétegpárt. Annyira népszerű sosem lesz, hogy nyerjenek.
2022. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
19%
Ha ők nem nyernek,akkor marad a fidesz uralom. A libbantok bebizonyitották hogy teljesen esélytelenek és hiteltelenek.
2022. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
60%

Sajnálom, szervízben van a varázsgömböm, nem tudom megmondani.


De bízom benne, hogy nem. Náluk még a Fidesz is jobb, pedig ez nagy szó.

2022. nov. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
36%

Az Országgyűlési választást nem hiszem.


Önkormányzati választást szerintem több helyen. Ha bizonyos vidéki településeken élnék, jó eséllyel szavaznék rájuk.

2022. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%
A fideszes választási rendszerben nem nyerhetnek, hacsak a fideszesek elsöprő többsége át nem áll hozzájuk, de a szektás birkáktól ilyen nem várható.
2022. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos nem.
2022. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
60%

Nem. Szélsőséges rétegpárt, azoknak meg van egy 20-25%-os üvegplafon, amit ritka kivételtő eltekintve nem szoktak tudni átlépni. Ez igaz a szélsőjobbra, de a szélsőbalra is.

Egyszerűen a centrumtól az egyik irányba eső emberek nem szavaznak a centrumtól a másik irányba eső szélsőséges pártra. De még azon oldal mérsékeltjei is előbb szavaznak az ellenoldal mérsékeltjére.

2022. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
2%

Isten ments.


Én nem fogok katonának menni. Mondjuk mindegy mert már a legközelebbi 2026os választásokon pont kiesek a sorköteles korból.


Legalábbis ha az 1990es évek szabályait nézzük.

2022. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
42%

Világ életemben rühelltem az összes pártot, nem járok szavazni se.

De ha reálissá válna az a veszély, hogy a mi tanyánk kerül hatalomra, akkor elmennék és leszavaznék akár még a fideszre is, hogy ne nyerjen ez a nettó elmebeteg tocorkai-butaházy féle náci csürhe.

2022. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
33%
9/ A csürhe kêpviseletébe inkább te állsz, a náci terminussal sem vagy tisztában,mert egy beetett libbant csőgörény vagy.
2022. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!