Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van, aki még mindig úgy...

Van, aki még mindig úgy gondolja, hogy az ATV ellenzéki média?

Figyelt kérdés

pár napja volt kérdés, hogy Németh Sándor, fideszes-e, itt a válasz:


[link]



2022. nov. 4. 12:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Látod, ebben hasonlítunk, én is azért kérdeztem, mert nem tudom eldönteni, hogy az ATV egy DK utánpótlás intézet vagy egy független-objektív média?
2022. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Tehát, úgy gondolod, hogy a DK fizet a Pesti Srácok riporterének, hogy bemenjen az ATV-be kérdezni?!

Ez merőben érdekes felfogás!

2022. nov. 4. 12:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom az ATV olykor szereti a demokratikusat játszani, meg a minden vélemény fontos, addig amíg azt hiszi nincs tétje.
2022. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
az ATV a túlnyomást lefújó szelep feladatát látja el.
2022. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14es, igen, ők is a modern Hofi, ebben egyet értünk, de akkor is gáz, ez az egész riport, mind a 16 perce.

Eddig is, lehetett tudni, hogy a csatorna majd a többi propagandasajtó támogatásával megegyező hirdetési pénzt kap, szinte egyedüliként, a klubrádió frekvenciáját is az ő rádiócsatornájuk kapta meg, de innentől, szerintem ezzel tényleg felszámolódni látszik a függetlenség minden látszatáról is!

Rónai Egont sajnálom, ő érte tényleg kár, meg Nemes Annát -érte még az M1-re is átkapcsolnék-,.

2022. nov. 4. 12:52
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem gondolom hogy független, nyílván ott is van egy megengedett határ, viszont sokkal függetlenebb és demokratikusabb mint a Hírtv vagy az M1. Tessék csak megnézni mennyiszer hívtak már be fideszes képviselőket beszélgetni.

Pl. Gulyás Gergely, Rétvári Bence

Emellett itt a műsorvezető nem egy elfogult nagyképű barom, és nem olyan irritáló mint mondjuk egy Bayer Zsolt (:

2022. nov. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Asszem a Fürjes-Baranyi "vita" után és a műsorvezetőnő érelése után, ez a csatorna is a HIRTV, egykori EchoTV, vagy PS szintjére süllyedt.
2022. nov. 10. 08:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!