Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van, aki még mindig úgy...

Van, aki még mindig úgy gondolja, hogy az ATV ellenzéki média?

Figyelt kérdés

pár napja volt kérdés, hogy Németh Sándor, fideszes-e, itt a válasz:


[link]



2022. nov. 4. 12:18
1 2
 1/17 steven95 ***** válasza:
68%
Nem ellenzéki, de még meglepően "megengedő", ha lehet így fogalmazni..
2022. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem teljesen véletlenül köt ki minden bukott ATV-s riporter a DK-nál vagy valamelyik fiókszervezeténél.

Miközben tök függetlenek.

2022. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Önmagában a tény, hogy az összes levedlett ex TV2-ős itt kezdett "új életet", elég gáz volt, de, hogy már a megboldogult propagandasajtót is itt keltik új életre?
2022. nov. 4. 12:21
 4/17 A kérdező kommentje:
2es, annyi különbség van a kettő közt, hogy azok, akik beállnak valamelyik pártba, vagy politikus mellé, rögtön felhagynak a médiában való munkájukkal, legyen az Kálmán Olga, vagy MZP kommunikációs partnerei, viszont a kormányoldalon, ez nem probléma, nyiltan kimondja mindegyik, hogy éljen a párt, majd ezek után bemennek esténként az ATVbe, mint "politikai elemzők"!
2022. nov. 4. 12:23
 5/17 anonim ***** válasza:
Mit jelent az ellenzéki média? Hogy a saját véleménybuborék újságírói és politikai szereplői egymás vállát veregetve szerepelnek benne?
2022. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, itt szokták hangoztatni, hogy ellenzéki média, kb mindenről, legyen az egy youtube csatorna, vagy egy weboldal, ami nem áll be a kormány politikájának támogatói közé, vagy nincs tele közpénzel.
2022. nov. 4. 12:25
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
4-es Szóval Te valóban elhiszed, hogy Kálmán Olga, Simon, Gréczy tök függetlenek voltak, és objektívek, aztán egy reggel a homlokukra csaptak: jajj, beállok ma DK-ba, és ezért végtelenül tisztességes módon, felmondtak a TV-nél, nehogy elfogultsággal vádolják őket?
2022. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7es, én nem hiszek, én kérdezek, tudod, én vagyok a kérdező!
2022. nov. 4. 12:27
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

Ja bocsánat:) Én a beszélgető vagyok:)) Megint tévedtem, hogy valaki itt értelmes diskurzust akar folytatni :)))


Azon töprengek, aki csak kérdez végülis szeretne kicsit okosabb lenni?

Ne válaszolj, költői :)

2022. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Pedig, szivesen, én azért szoktam kérdezni, mert aláirtan hülye vagyok.

Szal, hol kérdezzen az ember, ha ne itt?!

2022. nov. 4. 12:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!