Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki megmagyarázná, hogy...

Valaki megmagyarázná, hogy hogyan lehet a Vadhajtások ennyire népszerű (a Facebookon)?

Figyelt kérdés

A Telex lájkbajnokságán havi Facebook interakciók összesítésében a második legnagyobb propagandaoldal lett.


Jobboldali vagyok, a Fideszre is szavaztam (vagyis inkább a többiek ellen). Vannak dolgok, amiben egyet értek velük, vannak amiben nem. Mindkét tábor híreit olvasom: Mandinert, Magyar Nemzetet, illetve balosoktól a Telexet. Össze sem lehet hasonlítani őket Bedének az oldalával. Az előbbiek valóban újságok (még ha a saját narratívájukat is tolják pl. a Telexen), a Vadhajtásokat még véleményblognak nevezni is túlzás. Még a nevét sem meri vállalni az oldalon.

Még az első helyezett Orosz hírek, ami ugyan egyértelmű, hogy miről szól, de színvonalában még az is nagyságrendekkel veri a Vadhajtásokat.


Számomra felfoghatatlan, hogyan lehet ennyire népszerűek. A "híreik" nagy részét egy az egyben másolják a Mandinerről, Indexről, gyakran forrásmegjelölés nélkül, csak annyira veszi a fáradságot a "főszerkesztő úr", hogy ha valami provokáló címet ki tud találni, az eredetit lecseréli.

A komment szekcióval együtt komolyan olyan érzése támad az embernek, mintha valami kocsmába lépett volna. A főhangadó, Zsolt úr hőbörög egyet, a többiek meg normális ember számára vállalhatatlan hangnemben válaszolnak. Nevetséges, hogy ők vannak felháborodva, hogy pl. Fb-ról ki lettek tiltva, miközben ugyanúgy szemrebbenés nélkül tiltanak ők is, ha nem egy az egyben a Fideszes mantrát tolod. Az meg külön poén, hogy a Mi Hazánkat(!) sorosbérenc balosoknak titulálták , mert ők is kiálltak a tanárok mellett.


Csak engem döbbent meg, hogy látszólag rengetegen vannak akiknek elég ez a színvonal?



2022. nov. 4. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Azért népszerű, mert a woke-ok által propagált marxista cenzúra világában mer mást mondani. Olyan, mint a régi rendszerben a szamizdat.
2022. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
A vadhajtások a legjobb és leghitelesebb híroldal!!!
2022. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy rakat másik ilyen oldal van, akik ellenben normális újságírást folytatnak. Többek közt az említett Mandiner és Magyar Nemzet is.
2022. nov. 4. 15:47
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Alapvetően én kedvelem azt mikor a jobboldalon meg a baloldalon is vannak ilyen "keményebb" stílusú hírportálok akik bekérdeznek, összezavarják a hülyeségeket beszélő politikusokat. Pl. a Telexnél ezt kifejezetten kedvelem mikor a Fideszeseknek jól bekérdeznek azok meg belezavarodnak. Hiányolom a jobboldalról ezt. Jobb lenne ha kulturáltabbak lennének, meg szivatnák a sok hülye balos politikust, nem ilyen aljas, hazug dolgokkal vádolgatnák őket stb. Megnézném ahogy a DK-s képviselőket is jól összezavarják valós kérdésekkel.
2022. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%
Pont az a lényege, hogy ez nem egy hagyományos újság. Mint ahogy Kutyapárt sem igazi párt. Inkább egy hírgyűjtő oldal, ahol hangzatos címeket adnak a máshonnan átvett rövid híreknek, és a napi legizgalmasabb dolgokat összeszedik. Mélyebb elemzések meg saját anyagok nem igazán vannak rajta. Gyorsan át lehet futni, hamar megdobja a hormonszintet...
2022. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%

Én mondjuk nem nagyon ismerek olyan olyan baloldali "újságírót" aki kulturáltan bele tud kérdezni dolgokba.

Olyat inkább, pl. a Telexnél, akit már én sajnáltam, mert saját maga se értette mit akar kérdezni, viszont tele volt Ööööö betűvel.

Hiába, oda ez jut.

2022. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Mert a vadhajtások, mindig kizárólag csak is az igazat írja, ez abból is látszik, minden ellene indított pert megnyert.
2022. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Nem népszerű csak a jobbikosok azt olvassák.
2022. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
Vagyis a mi hazánkosok
2022. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8,9 Nem valószínű. A jobbikot egy az egyben balosoknak tartják, de a Mi Hazánkat is: [link]

Olvad el a kommenteket, mit gondolnak a tősgyökeres vadak az MH-ról. Eljutottak arra a szintre, hogy a Fideszen kívül mindenki mást maga a sátán kreált, pl. Melonit is a "deep state" irányítja.

2022. nov. 4. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!