Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "A kommunista diktatúra után...

"A kommunista diktatúra után most nem akarunk woke-diktatúrát" mondta Varga Judit. Mi a véleményetek erről? Szerintem ezzel még egy nem-radikális ellenzéki is egyetért.

Figyelt kérdés
[link]

2022. nov. 4. 15:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha Varga Judit, már csak baromságot mondhat: innentől érdektelen mit mondott.
2022. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem létezett soha kommunizmus egyik országban sem, szóval az hogy Varga Judit, és a kérdező sincsen tisztában egy ilyen ténnyel, csak őket minősíti. Tudod kedves kérdező, a Kommunizmus Marx ideológiája volt egy olyan utópiáról, amelyben mind a társadalom mind egyén megtalálja az összhangot egymással és mindenki boldogan egyenlően élhet, szóval jobb lenne ha előtte utánaolvasnátok a dolgoknak mielőtt leírtatok olyan szavakat és fogalmakat amikről halvány lila gőzőtök sincsen. Kommunista diktatúra xdd, nem is létezhetne ilyen szó ellentétes jelentésű, olyan mintha azt mondanád emberséges sorozatgyilkos kb.
2022. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja és jelentettem a kérdést ugyanis ahogy írtam, olyan fogalmakat írtál le amelyekkel nem vagy tisztában, és teljesen más jelentést tuljadonítottál nekik, mint a valódi mögöttes tartalmuk, ezért a kérdés önmagában egy kitaláció.
2022. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!