Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Britek milliói éheznek, mert...

Britek milliói éheznek, mert nem tudják megfizetni az élelmiszereket! Itthon nagyon jó a válságkezelés. Miért állítják a balliberálisok ennek ellenkezőjét?

Figyelt kérdés

Itt is van egy kis infláció, de sokkal jobban állunk míg nyugaton. Britek milliói éheznek, mert nem tudják megfizetni az élelmiszereket! Én pl szerényen élek, de még mindig meg tudom venni a farhátamat. Nem is panaszkodok, de sokan jajjgatnak. Miért nem néznek szét?


Tessék: [link]



2022. nov. 4. 16:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
89%
#20 Szerintem komoly kérdés is lehet, amennyi birka van az én környezetemben is nem lepődök már meg semmin.
2022. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Mire kell válaszolni igennel meg nemmel ?
2022. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
88%
Mi a kérdés?
2022. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Jobb kérdés. A Fidesz miért állítja olyannak az ellenkezőjét amit pár hónappal az előtt mondott?
2022. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Alex Fly ***** válasza:
100%
Mondjuk nagyon jó példa lehetne arra, mi várható az Unión kívül...
2022. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
26%
Férfi vagyok de szeretném ha Orbán teherbe ejtene.
2022. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!