Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy a válság...

Elképzelhető, hogy a válság miatt lemond Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

2022. nov. 4. 17:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Igen, de csak 20% esélyt adok neki.
2022. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ mennyire lesz mély válság. Ha csak olyan lesz mint Gyurcsány idején akkor marad cigánykodni. Ha katasztrofális válság lesz és a térségben kiemelkedő (sajnos a jelenlegi állás szerint nálunk kiugró a válság), akkor lehet elmenekül, végül is minden lovagnak elő van már készítve a külföldi villája meg jachtja.
2022. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Elképzeltem.

Aztán ráébredtem hogy ez Magyarország :(

2022. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha Klári venné át az irányítást megkapnánk az EU pénzt és kicsit lassabban emelkedne az infláció.
2022. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
Akár. Lehet nem lenne rossz a Fidesznek ha átadná esetleg a kormányt a Baloldalnak, az megint tönkre tenné magát meg az országot is a burtális válság miatt és akkor lehetne megint 20-30+ év NER. Ki tudja, ez is lehetőség lehetne a NER-nek, de nem tudom elképzelni ezt. Már azt hiszik a NER-nél, hogy bármit csinálnak nem inog meg a támogatottságuk.
2022. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Hát most az unió a paksi erőművet is a szankció listára akarja tenni nem adhatnának az oroszok hozzá anyagot, így aztán már végképp nehéz lesz.
2022. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Orbán önszántából lemondani sosesenem fog.


Túl hatalommániás, és túl sokat lopott ahoz hogy ő ezt önszántából megtegye...

2022. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fog lemondani, ha az IMF jön. Ezt maga mondta régebben. Vagyis ha annyira elszúrják a gazdaságot, hogy be kell hívni az IMF-et, akkor lemondhat.
2022. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19%
Miért mondjon le? Itt csak kicsit rossz a helyzet a válság miatt. Nyugaton már milliók éheznek. Akkor lemondhat előbb a migráns miniszterelnökük [link]
2022. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Na azért már én is mindenből az olcsóbbat veszem meg.
2022. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!