Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van Bajner Zsolt úrnak...

Igaza van Bajner Zsolt úrnak ebben a nyílt levelében, amit az amerikai nagykövetnek írt?

Figyelt kérdés
Dagad ez a botrány is rendesen: [link]
2022. nov. 5. 12:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Ennek a bohócnak ugyan miben van igaza? Egy gyűlölködő senkiházi 🤡
2022. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
Szegény Zsótika, az elvonási tünetek már csak ilyenek....
2022. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Bayer egy senkiházi, akit gyerekkorában vertek, mindenki utálta, ezért se barátok, se család. Megkeseredett szánalmas lúzer.
2022. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
#13 Most jön ki rajta a kisebbségi komplexus.
2022. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
De azért a kérdező tudja, hogy mi az oka ennek a viharnak a biliben ? Az, hogy a nagykövet úr a fiúkat szereti. Bayer úr nyilván féltékeny, mert mást el sem tudok képzelni.
2022. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Bayer is meleg, csak még nem dobta fel.
2022. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Közben megnéztem én is hogy ki ez a Bayer, eddig nem ismertem. Hát bizony általában jókat mond, olykor kissé nyersen fogalmaz, de lényegre látóan. Itt is méltatták őt, egyáltalán nem kormánypárti helyről jött az elismerés: [link]
2022. nov. 5. 19:46
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne trollkodj ennyire nyilvánosan.
2022. nov. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tipikus amelyik kutya ugat, nem harap figura ez a Bayer.


Emlékszem amikor fizikailag megfenyegette Hont Andrást, aki elfogadta a kihívást, helyszínt és időpontot kért, erre Bayer bekussolt, elolvadt mint a vattacukor 🤣


Azóta nem tudom komolyan venni amikor keménykedni próbál, sajnálom.

2023. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

“nem kormánypárti helyről jött az elismerés”?


Schiffer “történetesen egybeesik a véleményem Orbán Viktoréval” Andrásra gondolsz, a Fidesz-konferenciák ünnepelt dísz-ellenzékijére, a Fidesz jelenlegi elsőszámú hasznos idiótájára?


Attól hogy nincs fideszes párttagkönyve, akkora kormánypárti lett az arc, hogy alig akarják kiengedni az M1-ről, ember! 😅😅

2023. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!