Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más ellenzékieket is kezd...

Más ellenzékieket is kezd kicsit zavarni már ez az ukránsimogatás amit a politikusaink művelnek, kezd kicsit túlzásba menni?

Figyelt kérdés
Én is szolidáris vagyok velük, elítélem az orosz agressziót , de ez már kezd kicsit olyanba átmenni mostanában, hogy a szomszédnak levágták a lábát, szóval én is levágom legalább a lábujjam , hogy lássa nekem is fáj..
2022. nov. 5. 13:42
1 2
 11/17 DK-s ***** válasza:
45%

#9-nek (kérdezőnek):


Hypno biztos hogy nem propagandista. Én az vagyok.


Buktad a koncepciód.

2022. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

11.

Miért,2 nem lehet

3.

Igen nem elfogadható hogy az ukránok ezeket csinálják!

2022. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 DK-s ***** válasza:
46%

12-nek:


Mert konkrétan egyetlen pártot sem szokott preferálni. Úgy általában ellenzéki. Tehát egyik pártnak sem propagandistája.

2022. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%

"Bucsai népírtás, cluster bombázás, civilek lövése elfogadhatatlan még egy háborúban is."


Cseppet se legyen felől kétséged, hogyha az Ukránok megtehetnék, megtennék ugyanezeket. Ugyanazon veszett kutya kölyke mindkét oldal!

2022. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 hypno ***** válasza:
66%

#14


Ennek a "mi lenne ha" dolognak semmi értelme. Az oroszok megtették, az ukránok meg nem.

2022. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9%

"Az oroszok megtették, az ukránok meg nem."


Aha. Vagy éppen csak nem figyeltél eléggé? Szerintem ha ezt is tennék, te nem lennél hajlandó észrevenni.

2022. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 hypno ***** válasza:
65%

#16


Vagyis nem tették meg, de azért csak csikorgatod a fogad.

Legyél nyugodt, észrevenném.

2022. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!