Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz ezzel az országgal,...

Mi lesz ezzel az országgal, ha elvándorol minden fiatal?

Figyelt kérdés
2022. nov. 5. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Valahogy eldöcög majd. Azért minden fiatal nem fog elmenni.
2022. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ejj szegény romák és nyögdíjasok kénytelenek lesznek dolgozni ha nem szeretnének éhen halni :DDD
2022. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, de nem valószínű hogy elvándorolna, most külföldön is sok cég szűnik meg mert kevesebb terméket tudnak eladni elbocsátások lesznek.
2022. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%

Nem vándorol el.

Ami van béremelés a versenyszférában, az mind a fiataloknak köszönhető, mert nem olyan hülyék, mint az elődeik.Nem mennek el bagóért,nem dolgoznak ingyen.

2022. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
4# azért van béremelés mert sokan elvándoroltak, ezért nem talál elegendő munkást, szóval jobb fizetést kell adni hogy a megtartsa vagy bevonzza az ittmaradottakat.
2022. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon kíváncsi leszek a hivatalos népszámlálási adatokra, mert valószínűleg durva számok fognak jönni arról hogy hányan költöztek el igazából
2022. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
a kivándorlás most annyira nem jellemző mint pár éve. Mindenhol szar most
2022. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Külföldön kevésbé szar, és hamarabb talpra is állnak, úgyhogy sokan fognak kimenni, abszolút megértem őket szerintem én is menni fogok majd innen. 30f
2022. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!