Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi nő halála kell még...

Mennyi nő halála kell még ahhoz hogy a kormány ratifikálja az isztambuli egyezményt?

Figyelt kérdés

2022. nov. 5. 22:01
A kérdező szavazást indított:
100
1000
5000
10.000
10.000+
19 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/186 anonim ***** válasza:
62%

A kormányt nem érdekli az emberek sorsa, ha még nem tűnt volna fel.

Majd ha lehet vele valahogyan lopni, akkor ratifikálva lesz. Addig nem.

2022. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/186 anonim ***** válasza:
59%
Nincs szükség egy olyan egyezményre, ami bemondásos alapon ad igazat az egyik nemnek.
2022. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/186 árokpart ***** válasza:
19%
Hatalmas nagy probléma és a legszigorúbban fel kell lépni a kapcsolati erőszak ellen. Viszont sajnos most szerintem annál is nagyobb a baj és ez most talán pejoratívnak tűnhet, de a párokat inkább összefogja majd, amire az elmúlt talán 1-2 napban az egész Nemzet rádöbbent és a gyomrában hatalmas félelem lett úrrá, hogy bizony mindjárt itt a tél és magára lett hagyva, a rendszer felől éhen is halhat és meg is fagyhat. Akkora elértéktelenedése indult meg a pénznek, főleg vidéken a közepes és kisfalvakban és akkora, olyan iszonyatos mértékű nyomor lehet ha a politikai elit nem kap észhez és sürgősen nem tesz valamit a gazdasággal, hogy az egyszerűen kezelhetetlen lesz. 10 ezer forint lassan annyit ér mint nem túl régen egy kétezres. Nem vicc tegnap elmentem vásárolni ezer fotintot fizettem és majdnem elbőgtem magamat, hogy mi a jó Isten folyik itt. Hozzáteszem a gázt még be sem kapcsoltam, ameddig szó szerint meg nem fagyunk, addig a konyhából fűtjük a nagyteljesítményű kályhával a házat. Mi lesz majd ha az embereknek már fűteni is kell? Aki fával fűt az is iszonyatosan sokba kerül már, mert akkora a kereslet a fára, hogy lassan elérheti az emelt gáz árát. Élelmiszerárak az egekben, egekben? Megfizethetetlen, fűtőanyag szintén. Természetes, hogy a baj világjelenség, de engedje meg a világ még a többi visegrádi országokban is jobb az arány a bérek és az energia és élelmiszerárak tekintetében még a magas infláció ellenére is. Mekkora lehet az infláció könyörgöm 40 százalék? Tavaly még ilyenkor viszonylag jó minőségű akciózott márkás nyári cipőt tudtam rendelni a futárral, meg mást is a háztartásba, most meg lassan fagyoskodni kell, meg a fenekemet örömöben a földhöz verhetem ha el tudok jutni a helyi élelmiszerboltba? Álljon már meg az a menet!
2022. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/186 anonim ***** válasza:
21%
mi az a isztamgbuli izé?
2022. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/186 anonim ***** válasza:
76%
Árokpart,te nő vagy?
2022. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/186 árokpart ***** válasza:
31%
6-os Nem , férfi vagyok, de a helyzet amit kielemeztem sajnos mindenkit érint, érinteni fog.
2022. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/186 anonim ***** válasza:
29%
Árokpart,te kender fluid vagy
2022. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/186 anonim ***** válasza:
29%

#8

A kender fluid az a cannabis olaj, nem?

2022. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/186 anonim ***** válasza:
31%
Miről szól az isztambuli egyezmény? A férfit nyilvánosan ki kell herélni, majd legyilkolni, ha egy nő megvádolja valamivel? Vagy mi?
2022. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/186 anonim ***** válasza:
45%
Semmi szükség nincs holmi isztambuli egyezményre ahhoz, hogy valakit elítéljenek, semmi értelme.
2022. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!