Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eljutottunk oda hogy már a...

Eljutottunk oda hogy már a hanyatló nyugaton pl. a drága Angliában és jóval olcsóbb a tojás, mi van itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
[link]
2022. nov. 6. 09:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
58%
Ez semmi, Angliában még csak éhínség van, de Németországban már tavaly (is) halálra fagytak az emberek! Köszönöm, Istenem, hogy Magyarországra születhettem!
2022. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

4. "Ami viszont erről a videóról hiányzik az a dátum. Honnan tudod, hogy mikor készült? Mert azt mondta aki feltöltötte?"


Ott van 16 ÓRÁJA...a tiktok kitette....

2022. nov. 6. 10:26
 13/29 anonim ***** válasza:
Mindennek az oka a szankciós infláció, mert a gonosz Brüsszel szankcionálja az orosz tyúkokat is, akik emiatt keveset tojnak...
2022. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
21%

#13 A tiktok kitette 16 órája, értem.

de aki készítette a felvételt az mikor készítette? Honnan tudod hogy 16 órája videózta le az illető a boltban és nem 16 hónapja vagy épp húsvét előtt?

A videónak nem ismered a dátumát.

2022. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
78%

"Érdekes helyen szavazhattál ahol a szavazólapon a tojásárak szerepeltek. Én nem szavaztam a tojás áráról soha"


Akkor mire szavazták kiscsillag?

Orbán Viktor délceg járására, megnyerő mosolyára, sármos pillantására, igazmondó juhász mivoltára?

2022. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
77%
#8 Sírok is a nevetéstől, amikor látom a hozzád hasonló sok prolit, ahogyan anyáznak a kasszánál. XD
2022. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
3%
Mindent kifizetek ha a libsik ettől sírnak! Mág több szankciót és szankciós inflációt követelek, hogy sírjon csak a z a sok rohat libsi, amíg én májkrémet kenek az ezer forintos kenyérre hahahaha
2022. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
15. Igen valószínűleg direkt most teszi fel a hároméves videóját csak azért hogy bebizonyítsa milyen jó élet van Angliában.... a hülye sorosista 😆😆😆😆
2022. nov. 6. 10:37
 19/29 anonim ***** válasza:
8%

#19 Értem. Szóval én vagyok a hülye mert nem hiszem el hogy most készült a videó amin nincsen dátum, csak mert most töltötték fel a tiktokra - és nem te aki meg elhiszed.

Aha.

2022. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
84%
17. Igen, tudjuk, ez a tipikus fideszes hozzáállás: inkább pusztuljon az ország, dögöljön meg a családom is, csak nehogy a "libsiknek" legyen igaza! Taps!
2022. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!