Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eljutottunk oda hogy már a...

Eljutottunk oda hogy már a hanyatló nyugaton pl. a drága Angliában és jóval olcsóbb a tojás, mi van itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
[link]
2022. nov. 6. 09:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Unalmas már a vergődésetek.

Mint egy szefós, akinél beakadt a lemez. Minden nap ugyanaz a mantra. Végülis jól elszóraloztatjátok egymást, mert amúgy a kutyát se érdekeltek. 😄

2022. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
83%

19. Nincs egy ismerősöd sem, aki Angliában él, dolgozik?

Az én férjem ott van. Úgyhogy nyugodj le, nem halnak éhen és nem fagynak halálra. Ez itthon sokkal hamarabb be fog következni még akkor is, ha van munkahelyed.

2022. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
19. Direkt megkérdeztem tőle (kommmentek között lehet látni) tegnapi felvétel 4 óra körül csinálta de nyilván hazudik mert egy sorosista
2022. nov. 6. 11:13
 24/29 anonim ***** válasza:
52%
A fideszesek mindig magukból indulnak ki, mivel az ő általuk szerkesztett média folyamatosan hazudik és ferdít (lásd origo, vadhajtások, stb.), ezért nyilván más is ezt teszi.
2022. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#23 Értem ezt, csak nem írtad le.

Amikor kérdeztem akkor miért nem lehetett rá válaszolni?

De miért hiszed el neki hogy tényleg akkor csinálta? Miért kell nekem elhinnem, mikor magán a felvételen nem látni? Próbáltam kinagyítani az áruház polcán a címkét, hátha azon van dátum, mint nálunk szokás az ár alatt, de nem látható.

Miért nem válaszoltál normálisan az első normálisan feltett kérdésemre? Még másodszorra is normálisan kérdeztem, hátha csak nem értetted meg mi a probléma. Neked az megfelelő, hogy kérdezel valamit akkor a másik nekiáll válaszul köpködni?

Nem érzed mennyire gáz UTÓLAG leírni azt amit előre kellett volna?

Ja, és a bocsánatkérés viszont nem ciki, ha TE hibáztál valamiben!

2022. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ja, itt is más árat fogsz látni a pennyben meg a sarki kisboltban is a hőn imádott tojásotokon.
2022. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Putin is attól félt, hogy ha Ukrajna eu tag lesz, akkor egy élhetőbb országgá válik.
2022. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#27 Hát, attól nem volt félnivalója, hogy Ukrajna EU tag legyen a következő 30 évben, mikor ott vannak a szerbek akik már mindenben megfelelnek és még sem engedik őket belépni már évek óta.

Ukrajna úgy kb. semmiben nem felelt meg a csatlakozás feltételeinek azon kívül, hogy amerikai bábkormányuk volt és beengedték a nyugati katonákat.

2022. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én a Tropico első részével próbálkozom. Eddig négyszer zavart el a nép. Most újra próbálkozom, de egy dologra a játékban már rájöttem.


Nem járható út az olcsó lakbér, ólcsó szórakozái lehetőségek cserébe kevés fizú a fölműveseknek, nem elégedettek.


Nem veszik észre a csalafintaságot. Megemelem a fizetésüket, de a lakbért is, (arányaiban) tehát az egyik zsebükbe teszem s pénzt, a másikból kiveszem.


Eddig a tanulatlanok fizúja tíz dollár. Középiskolásoké 20 dollár. Egyetemet végzetekké 30 dollár.


A földművesek tanulatlanok, nem értékelték hogy a lakhatás 1 dollár , de a fizetésük 6 dollát, a sunyiság meg bejön nekik, fizetésük 10 dollár, lakhatásuk 4-5 dollár.

2022. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!