Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ti miért hiszitek...

Ellenzékiek, ti miért hiszitek el minden 4-ik évben, hogy most sorsfordító a helyzet és nyerhettek?

Figyelt kérdés
Minden negyedik évben nagy erőkkel készültök és elharsogjátok, hogy Orbán lop, mert ez az egyetlen programpont 12 éve.

2022. nov. 6. 16:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ami nem kötelező, abból hogyan lehetne törvény?"

De ez nem törvény, nem érted? A magyar kormánynak is vannak nem kötelezően betartandó ajánlásai különböző témákban, amik nem törvények, csupán ajánlások. Ez nem valami különleges dolog.

"Magyarul tökéletesen igaz a kormánypropaganda, hogy külföldön már ezt csinálják a kicsikkel"

A kormány propaganda teljesen másról szól. A 18 év alatti nemváltást én is ellenzem, viszont a tájékoztatással maximálisan egyetértek, a kormány ezt a tájékoztatást nevezi propagandának. Szerintem a megfelelő tájékoztatásra igenis szükség van már általános iskolás korban is és igen, ilyen léteik más országokban is. Viszont ahogy le is írtam, a cikkben sem beszélnek arról, hogy 3-4 éveseket kezelnének bármivel, főleg nem műtik át őket.

"Ne legyél már ennyire tufa."

"degenerált agymosásotok"

"pedofilíát súroló tevékenységetek"

"hiába sírod tele a 444-et, hogy mennyire el vagy nyomva."

Nem olvasok sem 444-et, sem 168-at, az értelmetlen személyeskedést és vagdalkozást pedig végképp kikérem magamnak. Azt hiszem én értelmesen, a forrásokra hivatkozva kifejtettem a véleményemet anélkül, hogy téged bárminek elmondtalak volna. Miért esik nehezedre ugyan ezt viszonozni?

2022. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!