Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Éhező britek, recesszióba...

Éhező britek, recesszióba süllyedő német gazdaság! Ez talán felébreszti végre a baloldalt, hogy talán még kéne becsülni a Fideszt?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Magyarországon azért nem éhezünk és tudunk mosakodni is.


2022. nov. 6. 21:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
27%

36

Te tényleg ennyire sötét vagy?


A kérdezőnek kérdésére adtam a választ, nincs köze ahhoz hogy milyen a magyar helyzet!!!

2022. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
0%
41es normálisan beszélj velem mert nem a seggedből rángattál ki, ha nemtudod felfogni és értelmezni amit írtam, ne bunkó személyeskedéssel reagálj, hanem maradj csendben mert csak magadat minősíted vele.
2022. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
12%

42.

Te sem beszéltél sokkal különbül

2022. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
79%
Azt írtam ez aztán a logika, ebben mi olyan sértő dolog van? De az hogy leírod hogy ennyire sötét vagy az egy suttyó beszólás a másikra.
2022. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
11%

44.

Te irtad


"Jaj xd ti vagy nem láttok tényleg és ezt hiszitek vagy trollkodtok, akármelyik is áll fent elég gáz viselkedés."

2022. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
77%
45ös És már ne is haragudj meg de ahogy beszélsz velem meg libsizel talán nem tartod gáz viselkedésnek ? Nem véletlenül írtam amit írtam, és még igazolod is mégjobban a dolgot, egyébként az elég gáz viselkedés sem egy sértő beszólás, szimplán a viselkedésedre tettem egy észrevételt, az meg hogy trollkodsz e vagy nem ezt még mindig nemtudom eldönteni pl.
2022. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
6%

Hiába kap a francia alsó hangon 1000 eurót, ha a vásárlóértéke a béka popója alatt van 😅

Itthon meg azért bőven ki lehet jönni a 180 nettóból a rezsicsökkentés, árstopok, alacsony adók, egyéb kedvezmények segítségével.

2022. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
8%

46.


Nem irtam libsit,ne találd ki ezt!


", egyébként az elég gáz viselkedés sem egy sértő beszólás"


De amúgy az is az! Meg a troll szöveg is.

2022. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
84%
48as De ha most azt gondoltam hogy Trollkodsz akkor mit csináljak, ne haragudj már meg de olyan ellentétes szinten áll kettőnk valóságról alkotott képe hogy nemtudok mit mondani, na mindegy.
2022. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
92%
47es kijönni kilehet az más kérdés hogy nyomorogva, főleg ha albérletet fizet valaki vagy hitele van, mint írtam, ezt a fajta viselkedést nemtudom megérteni amit az előbb felvázoltam, és sajnálom hogy sokan így gondolkodnak, mert jó kis ország lehetnénk, ha többet szeretnénk kihozni magunkból, de ez a baj hogy nem akarunk.
2022. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!