Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fidesz beismerné, hogy a...

Ha a fidesz beismerné, hogy a keleti nyitás és az illiberalizmus egy hiba volt és atlantista lenne, inkább nyerne vagy veszítene szavazatokat? Az ellenzék tovább gyengülne vagy erősödne?

Figyelt kérdés
2022. nov. 7. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Rossz az elgondolás. HA a világ végre beismerné, hogy a Fidesz az irány, akkor megszünne az emberiség minden eddigi és jövöbeli problémája.
2022. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

A keleti nyitás nem volt teljesen hiba.

Ha az lett volna, akkor most itt is 800 forint lenne egy liter üzemanyag.


A liberalizmus pedig nagyobb hiba.

2022. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

#2

Ha nem lenne liberalizmus akkor téged is ledobtak volna a Tajgetoszról, vagy egy leszakadt kocsmalakó gyári munkás lehetnél.

2022. nov. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

3#

Mindig ezzel a hülyeséggel jöttök.

Ha nem lenne liberalizmus, akkor nem lennének migránsok, lehetne rendesen határokat védeni.Nem lenne lmbt propaganda sem.

2022. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

#3

Valószínűleg így is egy leszakadt kocsmalakó szalagdroid, de annyi szerencséje valóban van a liberalizmussal, hogy nem ítélték kényszer-eutanáziára :D

2022. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

A keleti nyitás engem speciel nem zavar. Az viszont igen, hogy a saját csapatunkat (pl. EU) bomlasztjuk, és a saját szövetségeseinket magunk ellen fordítjuk (pl. Lengyelek). Ha ezen változtatna Orbán, nekem egy fokkal szimpatikusabb lenne. És ha a propagandagépezet elkezdené az oroszokat ekézni, és az EU-t dicsőíteni, akkor két nap alatt a Fidesz-birkák is azt a narratívát fújnánk, nekik nem szokatlan a 180 fokos fordulat. Szóval szerintem szavazókat nyerne, veszíteni meg nem veszítene.


Amit az egyes fogyatékos írt, az pedig az 1984 című könyvben már részletesen le van írva. Valóban megszűnnek a problémák, és mi is megszűnünk embernek lenni.

2022. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatból tudom, hogy az egész keleti nyitás, egy rohadt nagy mutyi volt, saját vállalkozók helyzetbe helyezésére, a NER kiépitésére és persze EUs zsék átmosására szolgált. Qvára semmi magantos nemzeti akármi nem volt benne. Mocskos korrupció volt az egész.
2022. nov. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#1-es (is) vagyok. Elszomorodva látom, hogy nemzetünkböl kiölték az irónia képességét. Utólag tisztázva a helyzetet: vicc volt, tessék mosolyogni! Szörnyü, hogy ezért külön szólni kell.
2022. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Veszítene szavazatokat, hiszen a fideszre többnyire ostoba tekintélyelvű emberek szavaznak, akik azt várják hogy erős vezetőjük legyen. Nekik az "erős vezető" kell olyan aki soha nem hibázik (legalább is nem ismeri el), olyan bicikliző agresszív kismalac módon működik ("kuss én így szállok le!").
2022. nov. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as: Sajnos az iróniát már nehéz felismerni, mikor ennyi fanatikussal van az ember körülvéve...
2022. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!