Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az kinek a nagyszerű ötlete a...

Az kinek a nagyszerű ötlete a balliberális oldalon, hogy le kell bontani az országhatárokat?

Figyelt kérdés
Libsi ismerőseimtől sokszor hallom az utóbbi időben ezt a nagyon okos elképzelést, amit egyébként nem tudom, hogyan képzelnének el a gyakorlatban. Valami nagy világkormányról ábrándoznak vajon?

2022. nov. 7. 13:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Ne hisztizz.
2022. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Senki sem mond ilyet, hogy le kell bontani az országhatárokat. A vasfüggöny-féle szögesdrótos, aknás határokat esetleg.
2022. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

"Libsi ismerőseimtől sokszor hallom"

Miért nem őket kérdezed akkor? Nekem liberálisként soha az életben nem jutott eszembe ilyesmi, és azt sem tudom hogy az ismerőseid miről beszéltek, azt meg főleg nem, hogy miért tették...

2022. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Nincsenek is liberális ismerőseid, csak képzelegsz. A schengeni övezeten belül meg már nincsenek is gyakorlatilag, nagyokos.
2022. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
A te ismerőseid nem egyenlőek az ellenzékkel. Őket kérdezd, mit akarnak.
2022. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Öhm... miért nem azokat kérdezed, akiktől hallottad ezt az ötletet?

Megkérdezhetem tőled, hogy "és mit mondott az Eszter anyukája?" de mivel a kérdés kontextusát nem tőled hallottam, így elég értelmetlen lenne.. Na, pont ennyire értelmes a te kérdésed is:D

2022. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
3%

A Baloldalnak sikerült legalább a Megyehatárokat lebontani, és mindenkinek megalázóan alacsony fizetést biztosítani.


Ezzel szemben ma 540 ezer forint az átlagfizetés. A rezsicsökkentés pedig további 180 ezer forintot spórol meg.

2022. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Én rohadtul boldog vagyok, hogy szabadon lehet utazni az Unión belül bárhova. Tehát a határok le lettek bontva a 20 évvel ezelőtti állapothoz képest.

Ettől még nem gondolom, hogy az Unió külső határait le kéne bontani, azokat ugyanúgy védeni kell, mint eddig.

2022. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Nézz körül a schengeni zónán belül, ott ezt a legtöbb helyen már megtették.
2022. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Trianon kapcsán is volt itt minap egy kérdés, és több retardált leírta, hogy eleve nem kellenének országhatárok. Nem, nem csak az én ismerőseim mondják.
2022. nov. 7. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!