Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért hazudják...

A liberálisok miért hazudják azt, hogy a Mi Hazánk a Fidesz pártja?

Figyelt kérdés
Nekem nem úgy tűnik. Toroczkai elég élesen kritizálja a Fideszt.

2022. nov. 7. 20:25
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Semmi baj nincs a szívhang-törvénnyel.Szerintem a magzat megérdemli,hogy meghallgassák,mielőtt elpusztítanák vagy nem.Ez egy lehetőség,hogy minél több magzatot megmentsenek és minél kevesebb nő kerüljön abba a szituációba,hogy a szívhang meghallgatása után megölesse-e a magzatot vagy ne.

A vármegye dolog egy szimbolikus lépés.Nincs ezzel különösen baj.

2022. nov. 7. 21:21
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
Ezt táplálja az agyukba a liberális média. Utóbbinak az az érdeke, hogy az emberek azt higgyék, a Fidesszel szemben csak a gyurcsány-maffia az alternatíva.
2022. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ami nem tetszik a Mi Hazánktól,az a Horthy-szobor-ügy és a könyvdarálás.Mindkettő teljesen felesleges és Puzsér szitokszavával élve: posztmodern.
2022. nov. 7. 21:25
 14/21 anonim ***** válasza:

Na akkor még egyszer: szívhang törvény esetében még a nőgyógyászok és orvosok egy része is elhatárolódik. Aki ilyen döntési helyzetbe kerül, hogy el kell vetesse születendő gyermekét (és itt van sok olyan eset, hogy erőszak áldozata lesz valaki, vagy súlyos genetikai betegség miatt javasolt), az nem emiatt fogja megváltoztatni a döntését, cserébe egyébként a nők döntő többségének ez egy hatalmas trauma is (de sokszor a párjuknak is). Ez a "törvény" meg még belerúg egyet a "műtőasztalon" fekvő nőbe. Szóval ezzel főképp etikai és morális kifogásolnivalók vannak.


Vármegye-ispánság: tulajdonképp mi lettünk így a "jobbágyok", persze ezt még nem merték meglépni de átvitt értelemben ezt gondolják és úgy is kezelik a népet.

A legfőbb probléma ennek a több százmilliós adminisztrációs vonzata, amivel még járni fog. Főleg most, amikor gazdasági összeomlás és csődközeli állapotok vannak. Hurrá, gratulálok az ötlet gazdáknak...


Előre megyünk, nem hátra...a szakadékba meg a feudalizmusba vissza. Aki ehhez asszisztál és nem érti miért probléma, az nagyon buta. Pártállástól függetlenül.


Szóval igen, amíg így viselkedik a mihaszna társulás és azok szavazói, addig semmivel sem jobbak, mint a fityisz, sőt, a többi eszement ötleteiket idesorolva még rosszabb is, mint a narancs.

2022. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
36%
Mert valójában az állibsik konteósok!
2022. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Érdekes, amikor a hvg, telex, stb bírálja az ellenzéket ezt valahogy nem veszed észre.


Tehát vagy azok másolják a fidesz és leányvállalatának propagandáját, vagy nem is libsi lapok?


Más változat nincs :D

2022. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező!


Tudod sok jel utal arra, hogy a MiHazánk nem igazi ellenzék. Eleve az ellenzék közül ők játszanak leginkább össze a Fidesszel, nem határolódnak el tőlük élesen.


Viszont Toroczkai idióta konteókkal tüzeli fel a híveit, alapból hitelételen maga a pártja és hülyeségekkel érvel, meg hülyeségeket ír a programjába (börtönök kapcsán pl).


Tehát van baj bőven Toroczkaival a Fidesz zsebpártja ellenére is.


De a gyakorin sok a Toroczkai hívő, tehát ha leírom, hogy idióta konteókkal hergeli a híveit, lenne aki úgy se hinne nekem ebben. Toroczkai nem laposföld hívő azért, de konteós. Ha egy laposföldhívőnek magyarázod, hogy miért kell gömbölyűnek lennie a földnek (gömbölyded, ha úgy TECCIK) akkor is laposnak fogja gondolni, max akkor nem, ha saját szemével látja az ŰRBŐL)

2022. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Ezt táplálja az agyukba a liberális média. Utóbbinak az az érdeke, hogy az emberek azt higgyék, a Fidesszel szemben csak a gyurcsány-maffia az alternatíva."


Én nem hiszem jó alternatívának Gyurcsányt, bár mondhatni a Fidesz nála is szarabb, Gyurcsány a szar, a fidesz a tripla szar, bár ezen lehetne vitázni, még én sem vagyok benne 100%.


De Toroczkaival sok sok probléma van, lásd előző kommentem.

2022. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#17 Ne haragudj, de amit te konteónak nevezel, annak nagyrésze ma már annyira nem titok senki számára, hogy már több helyen is hivatalosan elismerik.Én ezt inkább ismeretterjesztésnek hívnák.


A Mi Hazánk elég élesen elhatárolódik a fidesztől, ha annak van értelme.Az ellenzék többi része olyasmiben is ellentmond a fidesznek, ami teljesen irreális, teszik ezt azért, mert szerintük minden szar amit a fidesz kitalál.Mondom ezt úgy, hogy nagyon nem szeretem a fideszt, sosem voltam szavazójuk.

A momentumot semmire nem tartom, viszont feltűnt, hogy Donáth Anna az egyetlen az ellenzékben, aki mostanában felismerte azt, hogy többre megy vele, ha a realitások talajára lép, és mostanában egész értelmes dolgokat nyilatkozik.

2022. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
hívnám*
2022. nov. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!