Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért hazudják...

A liberálisok miért hazudják azt, hogy a Mi Hazánk a Fidesz pártja?

Figyelt kérdés
Nekem nem úgy tűnik. Toroczkai elég élesen kritizálja a Fideszt.

2022. nov. 7. 20:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%

Mert ez egy bevett taktika, amit a fidesz kezdett el először gyakorolni.Úgy gondolják, ha Orbánnak működik, akkor majd biztos nekik is fog, úgy se néz utána a hülye paraszt, hogy nem igaz.


Én már Orbántól hallottam olyat is, hogy a Mi Hazánk is a balliberális ellenzék része, meg itt gyakorin is olvastam olyat, hogy a Mi Hazánkot egy kalap alá vette a balliberális ellenzékkel.


A balliberális ellenzék szerint meg a fidesz pártja, mert csak az van rajtuk kívül.

2022. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 hypno ***** válasza:
52%
Toroczkai élesen kritizálja fideszt, aztán szépen megszavaz mindent amit elé tolnak.
2022. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

2-es!

Mint például?

2022. nov. 7. 20:33
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Hogy lejárassák.
2022. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező te nem ismered a koreográfia fogalmát. Mellesleg az se, ki gondolja azt, amit mondasz. Nem a liberálisok, közöttük is van sok buta ember. Nem, az értelmes gondolkodó emberek mondják ezt, mert van szemük, képesek következtetni. Sajnálom, ha túl sok ismeretlen fogalommal traktáltalak.
2022. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%

Toroczkai nem szokta élesen kritizálni a fityiszt, inkább olyan "kéjelgősen". Egyébként meg igaza van hypno-nak. Nézni szoktam én is a parlamenti közvetítéseket, szépen oda szokott szavazni rendszerint a fityisz mellé.

Például a vármegye/ispánság h*lyeségben (amivel százmilliókat fognak a mi adófizetői pénzünkből "adminisztráció" címszó alatt elk*rni mindenféle átnevezésekre).

Vagy ott van az abortuszos téma, ami meg ráadásul a mihasznák ötlete volt. Szépen összefogtak a fityisszel. Egyfajta oda-visszajáték, a lényeg, hogy a végén mi járjunk sz*rul valamilyen módon.

Na ezért IS egykutya a kettő. Nem mellesleg ki pénzeli őket szerinted a mi pénzünkből...na ugye.


Egyedül a kötelező oltások ellen való felszólalásukat meg esetleg a végrehajtósdi ellenit tudom valamire értékelni de egyikben sem érnek el semmit, mert akkora teret nem ad a nagytestvér pártjuk.

2022. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Mert a Jobbiktól csak azért ment el a Fideszhez háromnegyed millió szavazó, hogy az Összefogást, mint liberális főellenséget megállítsák.

Az Összefogás lényege megszűnt, a hatalmi harcok miatt se a DK, se az "új" Jobbik nem lesz már szövetségesük, így a MHM-hez szépen visszamegy a szélsőjobboldali táboruk. 2026-ban már szorosabb baloldal-szélsőjobb harc lesz, a Fidesz meg besöpri a győzelmet kétharmad nélkül.

2022. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Tehát ha valamivel egyetértenek a Fidesszel, akkor ők már gyakorlatilag a Fidesz pártja... A liberális "érve".Fantasztikus "érv".

Az lenne a valódi hiteles ellenzéki alternatíva, ha egy párt minden tekintetben, csakazértis mindenben a Fidesz ellen szavazna?Szerintem nem.

Semmi baj nincs a szívhangtörvénnyel,csak a liberálisok és a feminácik csináltak bolhából elefántot.

A vármegye természetesen közéel áll a Mi Hazánkhoz.Ott van egy közeli mozgalom mellettük, a HVIM. A nevükben benne van, hogy "vármegye".

2022. nov. 7. 20:47
 9/21 anonim ***** válasza:
40%

Nem, nem kell mindenben ellenkezni a fityisszel de azért lássuk már reálisan a dolgokat. Szinte minden, amit a fityisz kitalál, abban valami olyan f*szság csavar van, amivel a végén a kisember szívja meg.


Van baj a "szívhang törvénnyel", csak a fanatikus fityisz-mihaszna társulás nem látja be. Ehhez nem kell semmilyen "liberalizmus", sem "feminácizmus"...


A vármegye ugyanez csak más témakörben. Nagyon butának kell lenni ahhoz, hogy valaki ezeket ne lássa. De hát erről híres a fityisz és a mihaszna szavazóbázis. Sajnos.


És nem, nem vagyok baloldali, mert ott is szinte mindenki eltűnthetne már a palettáról végre. De az, hogy ami ellenünk, magyarok ellen szól, és abban egyetértenek a fityisszel az arra ad gyanút, hogy erősen zsebpárt a mihaszna társulás.

2022. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
A Batthyán Kormány óta nem voltak liberálisok Magyarországon
2022. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!