Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szakítottunk végre a lengyel...

Szakítottunk végre a lengyel tezsvíreinkkel az orosz-ukrán ellentét miatt? Így is túl sokáig tartott a románc és túl obszcén lett.

Figyelt kérdés

A lengyelek erősen ukrán pártiak, a mi retorikánk pedig orosz párti. Nem kevesebb mint 1-2 éve még itt rontották a levegőt nálunk Orbán békemenetein, még covid idején is, és hál istennek most már senki sem jön!

Minden lengyel mélyen elítéli Orbán Viktort a Putyin barátsága miatt.

De legalább jó ez, hogy még idejében kiderült, hogy a lengyel tezsvíreink nem is igazi testvéreink, csak mostohák. Az oroszok, na azok az igaziak, most már rájöttünk legalább?



2022. nov. 8. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy átmenti dolog, nem ez határozza meg hosszabb távon az államközi kapcsolatokat. Amúgy az átlaglengyelnek kezd egyre inkább elege lenni a sok ukránból is.


[link]

2022. nov. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Akkor legyen ez a következő békamenet szlogenje:

Ruszki Ungarn zwei bratanszki,

Bekaphattya a Jeszenszki!

2022. nov. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

1es, hány átlaglengyelt ismersz, hogy ezt ki tudod jelenteni?


Én Lengyelországban élek, de ekkora összefogást, mint most emiatt a háború miatt van, én itt nem láttam még az itt eltöltött 10 évem alatt! Helyben máshogy érzem!

2022. nov. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Szegény Viktorka mekkora bajban lesz március 15-ikén, nem lesz majd kit buszoztatnia.
2022. nov. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
3: Ja, összefogtak és elmentek tüntetni. Az ukránok ellen. Vagy ezek nem lengyelek voltak?
2022. nov. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
5-ös 10 éve élek Lengyelországban, lengyel feleségem van és lengyel családom, itt élek, úgyhogy ismerem a lengyeleket és tudom, mi történik az országban, amit te leirsz, az nem igaz!
2022. nov. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
#6 Hagyd rá, a fityiszesek úgy is mindent jobban tudnak.....
2022. nov. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
6: Elég nevetséges érv azzal jönni, ki hol lakik. Vagy akkor minden kérdésben automatikusan nekem van igazam, ami Magyarországot érinti?
2022. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
#8 Inkább az a nevetséges, hogy a fityiszesek mindent jobban tudnak hogy mi van a világ másik felén hála az M1-nek, mint aki ott is él.
2022. nov. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

8as, rendben, igazad van!


Annyival egészitem ki, hogy olvasunk lengyel sajtót, van egy csomó lengyel és magyar ismerősöm is Varsótól kezdve Krakkóig, Wroclaw-on át, sehol sem látni ezt. Vagyis, az, hogy az átlaglengyelnek elege lenne az ukránok támogatásából az oroszokkal szemben, az nem igaz! Az, hogy tüntettek páran, lehetséges, de egy 40 millás országról beszélünk, országos szinten, ez nincs jelen sehol. Hidd el, látnánk fórumokon, youtube-on, a hirekben. Ráadásúl a sógornőm még benne is van a sűrűjében, tudnánk róla.

2022. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!