Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A főváros már három éve nyögi...

A főváros már három éve nyögi Karácsonyt. A hátralévő két év elég lesz a kijózanodásig?

Figyelt kérdés
Gajdics Ottó véleménye is ez: [link]
2022. nov. 8. 08:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor legközelebb válasszatok Fideszes főpolgármestert 🤣🤫"


Azért valahol elgondolkodtató és érthető miért ilyen balkáni szar az országunk, amikor a krumplizabáló nem az agyát használja, csak szavaz a Fideszre bárki is legyen ott...

2022. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%
Furcsa ezt olyantól olvasni aki egy bukott miniszterelnököt képes követni....
2022. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
24%

#22

És nekem válaszolnál?

Mert én pl abszolút nem követem egyiket sem.

Pusztán nem hallottam még konkrét (reális alapokon nyugvó) érvet ellene.

2022. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%

Nézzük csak: A közlekedés BP-en a kellemetlen de elviselhető kategóriából átment az ésszerűtlen és elbaltázott szintre. Ahol eddig átlag fél órát kellett araszolni most kell másfél-2 órát, mindez hála a nagy környezetvédőnek, csak épp annyi esze nem volt, hogy ha bedugítja a várost, akkor ugyanaz az autómennyiség x idő helyett 2-3-4x ideig fog füstölögni a városban, hurrá.


A méhlegelős dologra inkább ne térjünk ki mert az komédia kategória volt.


Az olyan emberi apróságokról meg ne is beszéljünk, hogy ha számára kényelmetlen dolgot kérdeznek, köszön egyet aztán odébbmegy... vagy épp arról, hogy nyelvtudás, mert ez is egy oylan dolog, hogy ezek szerint már korábban is voltak gondok, de azt szépen el tudták hallgatni csak ugye aztán kiderültek a dolgok. Aztán most komolyan, ha valaki oda kerül, hogy azért egy 2 milliós város élén van, akinél nem olyan elképzelhetetlen dolog, hogy nem csak hazai emberekkel kell tárgyalni, akkor tényleg képtelen arra, hogy egy alapfokú nyelvismeretet összehozzon?

2022. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
84%

A közlekedés nem az igen növekvő számú autó miatt romlik? Mert ugye az utak befogadóképessége eléggé véges, ha egyre több autó akar közlekedni, az akkor se fog elférni, ha Orbán Viktor átveszi Budapest vezetését.

Elég megnézni az új rendszámokat: alig pár hónapja vannak és már most bárhova néz az ember, mindenhol új autót lát, amik fél éve még nyilván nem voltak az utakon.


Méhlegelőt nem vágom, mint mondtam nagyon nem követem Karácsonyt.


A kínos kérdésekre nem válaszolást szerintem elég ciki felhozni, mert ebben a Fidesz jár az élen: volt már olyan kérdés a parlamentben, amire érdemlegesen válaszoltak? Mert én még nem láttam olyan felvételt, légyszi valaki mutasson már.


Nyelvtudás... azért ez elég dedós szint, a következő mi lesz? Hogy 3-asra érettségizett matekból? Ennek a témakörnek abszolút nincs köze egy vezető alkalmasságához, vagy épp alkalmatlanságához.


Szóval ugyanott tartunk: konkrét intézkedést, amit ő csinált rosszúl még most sem hallottam, elöbb jön fel érvnek, hogy nem beszél nyelvet...

2022. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
18%

Nem, az a gond, hogy elvettek sávokat a forgalomtól, és zártak el szakaszokat, ahol eddig mehetett 3 sávon a forgalom ott most kettőn és hasonló dolgok. Emiatt alakultak ki a dugók, az autók száma nem növekszik érdemben, amennyi új kerül forgalomba annyi régi kerül is ki a mennyiségből durván. A fő indok minderre, hogy legyen biciklisáv, meg hogy zöld város stb. Csak mondjuk úgy icipicit átgondolatlan megoldásokkal.


A méhlegelő történet kb annyi, hogy nem egy helyen félméteres gaz volt, hogy pontosan mi az igazság nem tudni, de nem egy helyen lehetett hallani, hogy hiányoznak pénzek, nincs emiatt aki kezelje a területeket, de a lényege a történetnek az volt, hogy ezekre a félméteres gazzal teli területekre levertek táblákat rajtuk, hogy ez most már méhlegelő, aztán azért nincs lenyírva... igazán esztétikus látvány, mellé, bár méhész nem vagyok azért van egy sejtésem, hogy a méhek jobb kedvelik a városon kívüli területeket, akácosokat, mezőket stb.


Szóval két konkrét intézkedés rögtön itt van, akkor miről is nem lehetett hallani?


Na most a nem válaszolásnak is van módja, pl ha már egyszer politikus vagyok talán odaböfögné, hogy Jónapot kívánok, erre most nem kívánok válaszolni. Nem viszlát aztán szedi a lábát odébb mindig.


Nyelvtudás meg pont hogy nem dedós szint. Egy kis falucska polgármestere esetében rendben, nem nagyon kell neki használnia az életben. De itt... ha épp nincs tolmács a közelében azt sem tudja mit hallott, nemhogy válaszolni tudjon. Aztán akkor ez nem épp egy kellemetlen szituáció, mikor más országok politikusainak is meglesz a véleménye, hogy nesztek ez Magyarország, a fővárosuk polgármestere milyen tanulatlan ember... igen jó véleményük lehet biztosan. Arról nem beszélve, hogy ha egy normális ember olyan helyzetbe kerül, hogy igen megszavazták a bizalmat az emberek, akkor az lenne a minimum, hogy igenis nekiáll tanulni, hogy megfelelő benyomást tudjon kelteni egy külföldi tárgyalópartnerben is....

2022. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
65%

Mint írtam nincs bringám, de én inkább támogatnám a bicikli sávokat, mint a rengeteg autót. Tudom, ez politikailag nehéz kérdés, mert ha ezt így valaki kijelenti, a sok autóbzi megeszi reggelire, pedig be kéne látni mindenkinek, hogy kevesebb autóval sokkal élhetőbb lenne a város.

2022-ben nagyon fura, hogy a többség nem a zöldülést támogatja, hanem a benzinpazarlást.


Azt írtad, hogy nincs elég pénz levágni a gazt. Ez hol az ő hibája? Nyilván ha az állam bosszúból nem ad pénzt semmire, akkor minden Karácsony hibája ami pénzhiány miatt nem valósult meg...


A nem válaszolásra ha most unatkoznék, rengeteg videót tudnék keresni, ahol Fideszes képviselők szedik a lábukat válasz helyett.

Ha ez a minta a kormány részéről, én se válaszolnék semmire 😀


A nyelvtudás eröltetése dedós szint.

Valaki jobban tud nyelveket tanulni, valaki kevésbé (az elöbbi tábor sose fogja megérteni az utóbbit), pedig ennek abszolút nincs köze semmihez. Én sem tudok nyelveket tanulni (cserébe matekból annyira vág az agyam, mint nagyon keveseknek), de mikor vezető pozícióban dolgoztam, sokkal hatékonyabb és eredményesek voltunk, mint mikor elöttem egy perfect angolos volt a vezető.

2022. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 hypno ***** válasza:
19%

A méhlegelőn röhög a művelt magyar nép, ha Karigeri Budapesten, és tapsol az elragadtatástól, ha Székesfehérváron Cser-Palkovics csinálja.


Mondjuk miután Cser-Palkovics kiosztotta Fidelitaszos kreténeket akiknek csak addig tartott a tudománya, hogy kopaszra vágtak egy ilyet, és otthagyták mint eb a szaharát, el is ült a dolog.

2022. nov. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

#20 további forgalomlassulás, és környezetszennyezés a dugókban araszolás miatt, értelmetlenül. Én szeretek biciklizni, de azok a sávok értelmetlenek, bőven elég volt az a vékony csík ami előtte volt


#22 pedig 2-3 milló ostoba ember támogatja a 2002-ben, 2006-ban bukott miniszterelököt, aki ráadásul a veresége után megőrült

2022. nov. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
18%

Aha... Nem ismered de azért véded megis.


Szóval. Aki nem akar autókat látni az mehet városon kívül is biciklizhet is akár mert az emberek 99%-a nem szórakozásbol használ autót. Szóval akinek egy város nem élhető az autók miatt az ne a városban keresse a gondot....


Érdekes addig sem adott rá és mégis jutott rá... Szóval megint nem máshol kell a hibát keresni.


Ahogy a kérdések elől menekulesre sem válasz az hogy hát mert a másik is.


Végül pedig... Én se megyek agysebesznek mert biost nem az asztalom. Szóval innentől ha hülye a nyelvtanulashoz vki akkor miért jelentkezik főpolgármesternek ahol várható hogy lenne szüksége nyelvtanulasra.



Amugy meg nem pártolom az országos politikában egyik oldalt se de azért az is beszédes hogy még házon belül is hamar lecserélték mint m.elnok jelölt...

2022. nov. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!