Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A főváros már három éve nyögi...

A főváros már három éve nyögi Karácsonyt. A hátralévő két év elég lesz a kijózanodásig?

Figyelt kérdés
Gajdics Ottó véleménye is ez: [link]
2022. nov. 8. 08:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%
Az ország 13 éve nyögi a fideszt.
2022. nov. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
33%
Ha Gajdics Ottó véleménye is ez, akkor tiétek az ország, ha mégsem, akkor meg kellene fontolnotok, hogy Felcsút legyen az ország új fővárosa!
2022. nov. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
16%
Kétlem hogy még egyszer megválasztanák, mondjuk úgy, hogy szépen derültek ki róla a dolgok mellé még a legtöbb intézkedése nem nyerte el az emberek tetszését.
2022. nov. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, én meg vagyok elégedve a munkájával. Már alig várom, hogy végre visszakapja az iparűzési adó feletti rendelkezést. Akkor végre elindulhat Budapest rendes fejlődése, nem ez a "fékezetthabzású"...
2022. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 hypno ***** válasza:
94%

Ifjúgárdista elvtársnak van véleménye?


Nahát! És Budapest orbánista kifosztásáról mégis mi a véleménye Gajdics elvtársnak?

2022. nov. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
7%

Karácsony egy tesze tosza bocibárgyú szociológus. Látszik is, hogy a politika nem való neki.

Ha nincs a Borkai botrány, SOSEM lett volna főpolgármester.

Szerintem 80 százalék, hogy 2024 ben bukni fog.

2022. nov. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 hypno ***** válasza:
86%

#6


Az élethez szerencse is kell.

Ha nincs az öszödi beszéd, vélhetően Orbán sem lett volna miniszterelnök...vagy ha mégis, 2/3-os soha.


Karigeri meg nem valószínű hogy 2024-ben bukni fog, mert vélhetően el sem indul...vagy addig a fidesz átírja az önkormányzati törvényt, mert már úgyis kiherélte az önkormányzatokat.

2022. nov. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ennél sokkal nagyobb gond hogy 12,5 éve az Orbán rendszert nyögi az ország. Ennek az is áldozata aki tapsikolva rá szavaz, csak mondom.
2022. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 hypno ***** válasza:
100%

#8


A tapsikolók jutalmul kapják azt amit a többiek büntetésként.

2022. nov. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
16%
Karácsony a megfelelés kényszerével kb. semmit nem tett a zöldebb Budapest érdekében, holott igérgette, hogy Puzsér programját is megvalósítja. Nem pénz kellett volna ide, hanem pl. néhány behajtani tilos tábla, szégyen, hogy a parlament előtt még most is autó forgalom van.
2022. nov. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!