Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Noár miért van meglepve, hogy...

Noár miért van meglepve, hogy elvzavarták a tanártüntetésről, miután teljes mellszélességel beállt az LMBTQ vonalba?

Figyelt kérdés

[link]


Mert vajon mégis honnan gondolhatnák az emberek, hogy melyik oldal szekerét tolja?



2022. nov. 9. 02:31
 1/3 Revolúcióbiológus ***** válasza:
84%
Valószínűleg legkevésbé sem az LMBTQ-ról vallott nézetei miatt küldték el, hanem mert pénzt csinál a tüntetésekből. Jézus sem azért zavarta ki a kereskedőket a templomból, mert ne látta volna ott szívesen felebarátait, hanem mert az úr háza egy szent hely. A tüntetés is egy szent hely amin nem illik nyerészkedni.
2022. nov. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én felhvitam Noárt és megkérdeztem, igy tudom rá a választ, de, ha nagyon érdekel, akkor akár gondolatolvasót is tudok ajánlani, aki tök frankón kitalálja mások gondolatait!
2022. nov. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%

És akkor képzeljük el, ha liberók lennének hatalmon...

Nem vagy elég liberó, én liberóbb vagyok nálad, vagyis már annyira érzelemmotivált progresszívek lennének, hogy végül 300 ezres fordulaton besülnének.

Kell-é ez nekünk? Nyem.

2022. nov. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!