Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hihetetlenül megugrott a...

Hihetetlenül megugrott a Covid fertőzöttek száma, mikor lesz végre ismételten bevezetve a maszkviselési kötelezettség, létesítménybezárások a vírus terjedésének megfékezésére?

Figyelt kérdés
2022. nov. 9. 19:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
31%
Az,hogy a covidban meghaltak 80%-ka "oltatlan"csak egy statisztikai trükk volt anno,( orszagonkent függesben a masodik inekcio utam 1 hinappal szanoltak "oltotnak",utanna megint csak 6-9 hònapig a harnadik oltas beadasaig de akkor megint több heti mure "oltotnak" szamititt)ahogy a covid halottak nagy rèsze is,legtöbb szerencsètlent csak vèletlenül teszteltèk pozitívra ès így covidban mehhaltkènt tartottàk nyilvàn,mèg akkor is ha teljeden mas olbol halt meg.Egyèbkènt ezekről a dolgokròl màr a nyugati mainstream mèdiàk is beszèlnek...
2022. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
25%

31! Nézd, te dolgoztál Covid osztályon, vagy láttál belülről? én igen, sorra vettük fel a betegeket, az oltottak többsége enyhébb tünetekkel volt bent és ment haza saját lábán, az oltatlanok közül volt olyan, amelyik a szemem láttára fulladt meg, mondjuk ott a fél család ment vele együtt. Egy ilyen tipikus konteós-mimindentjobbantudunk természetgyógyász família volt, aztán a járvány meg a nem oltatás a népes családot három fővel megrövidítette, ebből az egyiket a kedves gyerek maga intézett el, mert telenyomta invermectinnel, mondván az az elhallgatott csodaszer a Covid ellen, a mama a covidot lehet túlélte volna, a fia "kezelését" már nem.

na mindegy, ti ezt úgysem hiszitek el.

2022. nov. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
16%

30! Nem néztem utána, hogy ez stimmel-e, (bár szerintem nem ilyen magas, a delta jóval kevésbé ártalmas, az omikronnál 2% is megvolt) de ha használnád az eszed ez egy 8 milliárdos világnépességgel számolva ez 83 millió halott lenne, ha nem védekeznénk és oltatnánk! Magyarországon meg több mint 100 ezer halottat jelentene. Ez világszinten több lett volna mint a második világháború mintegy 75 milliós embervesztesége. Ezzel szemben ezek a "semmit nem érő oltások meg maszk hordás és lockdown" ezt leredukálta kb. 6-7 millióra.


Tehát sikeresen bizonyítottad be, hogy igen szükség volt ezekre az intézkedésekre, még a te számaid szerint is.

2022. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
75%
32)Voltam Covidos.Be is akartak utalni a "covid osztàlyra",de nem mentem be,mert nem akartam a fèlrekezelèsben meghalni.Megmondtam kerek perec az orvosnak,hogy onnan èlve màr nem jönnèk ki.Akkor ide küldtèk nekem a bohócnak öltözött covid mentőket,de azokat is elküldtem a francba.Inkàbb 3 hètig feküdtem itthon ès kikuràltam magam.Örülök neki,hogy a "covid osztàlyon" nem csinàltak ki.
2022. nov. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
22%

34! Akkor elég szarul lehettél, mert ok nélkül senkit se utaltak be! Az, hogy három hetet kínlódtál sokat mond. Én túl voltam rajta három nap után -még az oltás előtt-, "érdekes módon" nem is akartak befektetni az osztályra, vajon miért? Hiszed vagy sem de az egészségügyben nem idióták dolgoznak, és igyekeztünk mindenkit elhajtani akinél nem tűnt úgy, hogy komoly baj van. Volt olyan, hogy fennjáró beteg bejött mert itt nagyobb biztonságban lenne, már délután rúgtuk ki a fenébe, hogy inkább kúrálódon otthon és hagyja a helyet annak, akinek szüksége is van rá.


Egyébként az, hogy te erre még büszke is vagy, nos nem fogsz sokáig éni, általában az ilyen "én kemény vagyok elküldöm az eüsöket a picsába meg nem veszem be a gyógyszert, nem adom be az inzulint pedig cukorbeteg vagyok" betegeinkkel nincs sok baj...mert hamar elmennek, a patológiára.

2022. nov. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
71%
Hagyjàtok màr a sok kamu statisztikàt,hogy kellettek a lezàràsok.Fehèroroszorszàgban soha semilyen lezàràs vagy korlàtozàs nem volt,ennek ellenère a covid àltal leginkàbb veszélyeztetett 60 év feletti korosztàly nem halt ki Fehèroroszorszàgban,ahogyan a munkakèpes korosztàly sem szenved tömegesen posztcovidban vagy covid szövődményekben.
2022. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
16%

#36

Hogyne kellettek volna? A lényegük nem az volt, hogy senki ne haljon meg, vagy hogy senki ne kapja el a vírust, ez irreális elvárás lett volna. Hanem hogy lehetőleg minél kevesebb legyen egyidejűleg a fertőzöttek száma. Ezt pedig magától értetődően teljesítette.

2022. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
71%
37)dehogy teljesítette.Màr németorszàgi egyetemi kutatàsok is kimutattàk,hogy a lezàràsok alig voltak kihatàssal a feltőzöttsègi ràtára
2022. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
Melyik kutatások?
2022. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%

Kedves covid osztályos!


Megerősíted, vagy cáfolod, hogy a (covid) hallottak több mint 60%-a 50 év fölötti?

2022. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!