Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a legirritálóbb fidesze...

Melyik a legirritálóbb fideszes "szakértő"?

Figyelt kérdés

2022. nov. 10. 16:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%

10.


Szerintem mindkét oldal szar, a gond az, hogy a mostanit arra fogják váltani, ami cseberből-vederbe eset. Nem jöhetne már valami jobb...?

2022. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem mindegy hogy ezek közül politológus, politikai elemző/ kutató, újságíró, vlogger.

Egy politológus nekem ne legyen elfogult. Egy újságíró már inkább lehet.

Fideszes politológia általában kimerül abban, hogy a saját oldalt isteníti, a másikat pedig szapulja, vagy ha Fidesz valamit elront akkor felhívja a figyelmet hogy a baloldal is mennyit hibázott.

Olyan elemzést még nem hallottam.


Egy Krekó Péter, Bölcskei Balázs, Lengyel László, Ágh Attila, Kéri László, László Róbert Somogyi Zoltán megforgatja rendesen az ellenzékben is a véres kardot. Bal oldal, jobb oldal nem zavarja. Ceglédi Zoltánról már ne is beszéljünk.


Fidesz oldalon Tölgyessy volt még olvasható, de több helyen is tökön szúrta magát ő is elfogultságával sajnos.

Török Gábor jó elemző jobboldalon de többször markánsabb volt hasonló ügyben a baloldallal. Persze őt Fidesz oldalon sem szeretik nagyon mert róluk is lerántja.

2022. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kiszelly Zoltán még elég tenyérbe mászó tud lenni fidesz elfogultságában. Érdekes amíg az Atv volt politológus, addig normális tudott lenni mert ezt várták tőle, most máshonnan van a zsózsó és hát elk*rv*lt.
2022. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A Dánielek. Bohár D. és Deák D. ráadásul még ugyanúgy is néznek ki. Két igazi címeres ökör.
2022. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Hiányolom Nógrády Györgyöt, az a csodabogár is megérne néhány szót.
2022. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
35%

15.


Na, itt álljunk meg. Nógrády-t ne említsük egy lapon Bayer-el, Balóval vagy épp Bolgárúrral.

2022. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát bevallom, az általad említett arcokkal nem vagyok képben, de Nógrádyt annyian dicsérték, hogy többször is nekifutottam, de igazából a figura egy átlagnál olvasottabb kocsmai megmondóember szintjét hozza, aki valahogy mindig a kormány narratíváját mondja.
2022. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mint nő nagyon beejön, de Varga Juditot mondanám. Alapvetően még szakértőnek is nevezhető, de baromi irritáló módon hazudja, hogy itthon jaj de jó a jogállam és jaj de meghallgatják a népet.
2022. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18 a felsoroltak olyan emberek, akik nem politikusok, hanem amolyan független szakértőként előadott fideszes megmondóemberek. Varga Judit az Orbán kormány minisztere, más liga.


Amúgy nekem is rettentő tenyérbe mászó figura, a stílusa a sportolói öltözőkből ismerős, versengő, egymást alázó attitűd. Arra emlékeztet kicsit, amikor Böde Dani viccelődik, hogy a norvég pofára esett, mint a zsíros kenyér.

2022. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az összes.
2022. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!