Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a Fidesz borzalmas de egy DK kormányzás még ennél is rosszabb lenne?

Figyelt kérdés

Utálom és megvetem a Fideszt, borzalmas amit művelnek, de mégis valamiért még a Fideszre is szívesebben szavaznék mint a DK-ra. A DK-tól rosszul vagyok.


Egyszerűen azt érzem, hogy a DK is csak egy fertő mint a Fidesz, ugyan azzal a kommunikációval, ugyan azzal a lejáratással, ugyan azzal a gyűlöletkeltéssel, csak sokkal rosszabb. A Fidesznek legalább van valamiféle karakteressége, és stílusa, maga a DK meg olyan mint ennek valami nagyon gagyi koppintása.


Ebből is gondolom, hogy ha a DK hatalomra kerülne akkor konkrétan csak annyi történne, hogy Orbán nem a jobb hanem a bal kezével kormányozna.


Csak én érzem így? Csak én nekem van ekkora ellenszenvem a DK-val szemben?



2022. nov. 10. 22:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
Nem csak neked van ilyen erzesed de a masikoldalsem jobb sajnos
2022. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, a fidesz lassan már semmiben nem különbözik a dk-tól, már szájkarate szintjén sem.Amikkel eddig megkülönböztették magukat a dk-tól, már az sem lesz különbség köztük többé.Mindent meg fognak tenni az EU-nak, csak hogy megkapják az EU-s pénzeket.Csak a birkákat etetik az ellenkezőjével.Gazdaságpolitikája pedig mindig is a dk-val volt azonos, nincs semmi különbség.
2022. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
26%
A DK egyenesen katasztrófa lenne.
2022. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Mindkettő exkomcsik pártja, semmi különbség nincs közöttük (max. annyi, hogy nem ugyanazt hazudják).
2022. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
2022. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

"A Fidesznek legalább van valamiféle karakteressége, és stílusa"


Mi lenne ez? A lopás? Az urambátyám rendszer? Az arrogancia? A fröcsögő gyűlöletpropaganda?

2022. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%

"maga a DK meg olyan mint ennek valami nagyon gagyi koppintása."


Pontosabban a Fidesz a DK profi koppintása. :-)

2022. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
#6 Mondom én, hogy ugyanaz, mint a dk.Azok is pont ugyanilyenek, csak ők más ellenségképre szoktak köpködni.
2022. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

Egyik sem lenne jobb.


Egyik párt sem, se a Jobbik, se a Momentum, meg mi hazánk és még sorolhatnám. Egyik sem.


Ugyanúgy menne az egymás lejáratása meg az átgondolatlan döntéshozások. Ameddig lehet itt egymásra mutogatni meg azzal jönnek hogy ekkor mit csinált Gyurcsány és annak a hibája meg évtizedekkel ezelőtti hibákkal sarazzák egymást, addig itt nem lesz jobb egyik sem.


Én már régóta úgy vagyoik vele ameddig nem lesz egy teljesen új emebrekből álló normális párt aki még talán értene is valamit a politikához és tényleg nem a mútlbéli hibákkal dobálózna hanem azt mondaná hogy a jövőre kell koncentrálni és jelen problémákat megoldani normálisan akkor azt mondanám hogy van jobb mint ezek akik vannak akár fidesz akár a teljes jelenlegi ellenzék. Momentumba még hittem amikor éppen csak elkezdték, de hamar csalódtam bennük. DK-ban meg egyáltalán nem bízom, Jobbikos is voltam egyszer régen, de bennük is csalódtam.

2022. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
Abban lehetne különbség, hogy a DK elvileg nagyon európai, a Fidesz meg az Putyinnal való barátságát meg benézte. De amikor Gyurcsány volt hatalmon, és a Fidesz ellenzékben, akkor fordítva volt a keleti és nyugati orientáltság, mint most. Ezért nem tudom, hogy megint szerepcsere történne-e, mert ennyire hülyék nem lehetnek a szavazók, hogy egy-két évvel a Brüsszelezés után szó nélkül européerek legyenek / egy-két évvel az Európai Egyesült Államok óhajtása után oroszpártiak legyenek.
2022. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!